Kategorijos

Buitinės technikos taisymas Vilniuje ir Kaune

Nusipirkome naudotą buitinę techniką ir jau po kelių dienų ji sugedo. Tokiu atveju reikėjo kviestis meistrus, kad sutvarkytų indaplovę. Tikriausiai ne vienas esate girdėję apie panašia situacija. Naudota buitinė technika gana dažnai sugenda, tokiais atvejais reikia kreiptis į šios srities specialistus. Taigi, kad buitinės technikos taisymas būtų nebrangus reikia ieškoti pigiau dirbančių meistrų. Lietuvoje turime gerą situaciją, nes kiekviename didmiestyje dirba ne viena įmonė ar pavienis meistras, kurie užsiima buitinės technikos taisymo darbais. Dažniausiai pagal statistiką genda skalbimo mašinos ir indų plovyklės. Rečiau šaldytuvai. Tai ką gi daryti, kada sugedo buitinė technika? Pirmiausia, reikėtų kreiptis į draugus ir pažįstamus, kad jie rekomenduotų kokį gerą meistrą ar įmonę. Per rekomendacijas atkeliavę specialistai dažniausiai yra šios srities profesionalai ir sugeba taisyti už konkurencingas kainas. Jeigu taip nutiko, kad nei pažįstami, nei draugai negali rekomenduoti meistro, tuomet teks ieškoti patiems. Dažnai tokie meistrai reklamuojasi daugiabučių namų skelbimų lentose, tad jeigu gyvenate daugiabutyje patikrinkite skelbimų lentą. Dar vienas geras būdas susirasti profesionalų meistrą, tai pasinaudoti “Google” paieškos sistema. Paieškos sistemos laukelyje įveskite buitinės technikos taisymas ir per kelias milisekundes gausite daug internetinių svetainių, kuriuose skelbiama informacija apie remonto darbus.

Kiek kainuos remonto darbai?

Aišku, kad visi norime, kad tokie remonto darbai kainuotų kuo pigiau, tačiau viskas priklausys nuo gedimo. Profesionalus meistras pirmiausia išsiaiškins kas yra sugede.Toliau jis paskaičiuos remonto kainą ir klaus jūsų sutikimo pradėti remonto darbus. Jeigu remonto kaina tenkina jus, tuomet meistras pradės remontą. Dažnai pasitaiko atveju, kad gedimai yra smulkūs ir viską sutvarkyti galima tiesiog jūsų namuose. Tai yra labai gerai, nes nereikia vežti buitinės technikos į meistro dirbtuves ir nereikės laukti kelių dienų kol bus sutvarkyta technika. Aišku, toks remontas galioja tik smulkiems gedimams. Jeigu jūsų technika yra rimčiau sugedusi tuomet reikės transportuoti buitinę techniką į meistro dirbtuves ir laukti kelias dienas, kuomet bus atlikti visi remonto darbai.

Smulkūs remonto darbai dažniausiai kainuoja dešimt, penkiolika eurų. Tačiau jeigu yra rimtas gedimas toks remontas gali kainuoti ir penkiasdešimt eurų. Aišku, prieš pradėdami remonto darbus meistrai informuos jumis apie kainas. Gavus jūsų sutikimą, bus pradėti remonto darbai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *