Būkite atsargesni rinkdamiesi kredito teikėją

paskola internetuRinkdamiesi greitąjį kreditą, jūs turite atidžiau vertinti tai ką siūlo paskolų bendrovė ar privatus kreditorius, nes kai kuriais atvejais klientai nemato, jog skolos grąžinimas bus sunkus vien dėl nustatomo palūkanų dydžio. Geriausios paskolos pasiūlymo paieškai siūlytume pasitelkti specializuotas svetaines, kuriose kaupiama informacija apie greitųjų kreditų bendrovių, jungtinio finansavimo bei kitų paskolų teikėjų pasiūlymus. Ten nurodoma preliminari informacija apie palūkanas bei skolinimosi terminus. Kitą vertus, jums reikia žiūrėti iš ko skolinatės – greitųjų paskolų bendrovės ar privataus asmens, nes kartais sąlygos gali būti skirtingos ir čia nekalbame apie palūkanų normą.

Internete specializuotas svetaines jūs rasite per paieškos sistemas – suvedate terminą „kreditai paskolos“ ir gausite tų svetainių adresus. Kas liečia minėtus skirtumus tarp greitųjų paskolų bendrovių ir privačių kredito teikėjų, tai čia labiausiai išskirti galima turto įkeitimą, kuris bus reikalaujamas imant paskolą iš privačių skolintojų. Greituosius kreditus teikiančios įmonės ko gero neprašys turto įkeitimo, bet jeigu skolinsitės iš privataus skolintojo, tai jis prašys nekilnojamo turto užstato (hipotekos). Nekilnojamas turtas užtikrina ir mažesnes palūkanas – jos būtų mažesnės net keliolika kartų nei skolinantis iš greitųjų kreditų bendrovių.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad privačiais kreditoriai turėtumėte iš anksto pasidomėti. Nesudarykite jokios hipotekos ar paskolos sutarties kol neišsiaiškinsite visų sutarties sąlygų, o taip pat patartina ir pasidomėti ar tas privatus kreditorius neturi kažkokių neigiamų atsiliepimų elektroninėje erdvėje. Kartais paskolas siūlo ir sukčiai, kurie net nesuteikia jokios paskolos ir dar sugeba apgauti naivius žmones. Tokie sukčiai pasisavina jų pinigus. Vieni paima gana dideles sumas, o kiti mažesnes. Trumpai tariant, yra tokių asmenų, kurie prieš tai reikalauja labai didelio mokesčio už neva kredito paraiškos patikrinimą. Jie tą mokestį paima net netikrinę jūsų pateiktos informacijos. Pinigų tada jūs ir nebeatgaunate.

Paskola internetu suteikiama saugiau, nes čia kredito sumą jūs gaunate tik po sutarties pasirašymo, tad jūs žinosite visas būtinąsias sąlygas, o ir šiaip – nemokėsite didžiulių sumų už kažkokius duomenų tikrinimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.