Kategorijos

Būsto nuomos kainų tendencijos

Kaip ir kasmet, taip ir šį rudenį – butų nuoma vėl pagyvėjo. Didžiuosius miestus užplūdo studentai, o nuomos kaina vėl gerokai šoktelėjo. Vis dėlto – būsto nuomos pasiūla didmiesčiuose šiandien yra labai didelė. Milžiniška konkurencija neleido kainoms rudenio pradžioje stipriai šoktelti į viršų (kaip dažniausiai atsitikdavo prieš gerus penkerius metus).
Butų nuoma pradėjo užsiimti vis daugiau žmonių. Šiandien butus nuomoja net tik, tie, kurie turi kelis ar daugiau butų. Taip pat yra žmonių, kurie norėdami parduoti butą ir nerandantys pirkėjų taip pat pradeda užsiimti butų nuoma. Šiuo atveju nuomininkams ieškantiems buto nuomos ilgam laikui reikėtų būti atsargesniems ir būtinai pasirašyti sutartį su nuomotoju – kitu atveju, vos atsiradus buto pirkėjui, nuomininkai gali būti tiesiog išmesti į gatvę.
Dažnai nuomotojams yra užduodamas klausimas dėl komunalinių mokesčių. Daugelis žmonių baiminasi, jog prasidėjus šildymo sezonui, teks pakloti nemažai pinigų norint išlaikyti būstą. Šildymo sezono metu už vieno kambario butą (senos statybos name) gali tekti sumokėti net 500 lt komunalinių mokesčių. Todėl populiariausi šiandien yra tokie butai, kuriuose šildymą galima reguliuoti patiems.
Kokios kainos vyrauja didmiesčiuose? Vilniaus centre vieno kambario butą galima išsinuomoti ir už 800 lt (mikrorajone tokį butą galima rasti ir už perpus mažesnę kainą). Kauno centre vieno kambario butas mėnesiui kainuoja vidutiniškai 500-600 lt. Klaipėdos centre butą galima išsinuomoti ir už 400 lt.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *