Kategorijos

Būsto paskola: panaudojimas

family-homeBūsto paskola šiandien įgavo daug daugiau prasmių, nei įprasta. Ši sąvoka nebėra vien apibūdinanti naujų namo ar buto pirkimą. Vis dažniau būsto paskola imama remontuoti, renovuoti namus, taip pat statybų darbams ar žemei pirkti. Tad kodėl verta apsvarstyti platesnes būsto paskolos galimybes?

Paskirti lėšas namų remontui verta, nes tai – puiki investicija. Investicija į namiškių kokybiškesnį gyvenimą, žinoma, į remontuojamo buto ar namo vertę. Jei po kurio laiko sumanysite jį parduoti išauga galimybė gauti didesnį pelną.

Įdomu, kad atnaujinti turimą būstą stengiamasi šiltuoju sezonu, bet išties verta pasvarstyti darbus perkelti į žiemą ar rudenį. Kodėl? Taip, vasarą sumažėja įprastos išlaidos, tačiau šaltuoju sezonu darbų kainos krenta, taip pat organizuojama daugiau išpardavimų statybinėms medžiagoms. O ką jau kalbėti, apie tai, kad karščiai ženkliai sulėtina darbų eigą. Kaip tada sutaupyti reikiamą sumą, kai žiemą išauga mokesčiai?

UAB „Kredito garantas“ siūlo nesprausti savęs į rėmus ir tiesiog pasirinkti būsto paskolą. Gausite ne tik pakankamą sumą remontui, tikėtina, kad likusių pinigų pakaks kažkam, apie ką šeima svajoja jau seniai.

Vis labiau tarp gyventojų populiarėja būsto renovavimas. Nors labai gąsdina renovacijos kainos, tačiau, kad verta tai padaryti pajaučiame vos prasidėjus šildymo sezonui. Daugelis nesiryžta renovacijai vien dėl pinigų stygiaus, na o  su būsto paskolos pagalba tai padaryti daug paprasčiau. Nepamirškite, kad pinigus, kuriuos sutaupysite šildymo paslaugoms, galėsite panaudoti kur kas naudingiau.

Kad renovacija darosi vis populiaresnė, byloja ir UAB „Kredito garantas“ statistika – net 15%  besikreipiančių dėl būsto paskolos, ją planuoja išleisti renovacijai. Ir šis skaičius pamažu auga!

Didelė dalis naujai sukūrusių šeimas mieliau renkasi nuošalesnį gyvenimą užmiestyje ir tiesiog pasistato savo būstą. Pasisekė tiems, kurie jau turi žemės sklypą, tačiau daugeliui prisireikia jį pirkti. Jei planuojate nekilnojamąjį turtą tik pirkti, galite įkeisti perkamą objektą (namą, butą, sklypą). Taip nereikės sukti galvos iš kur gauti pinigų statyboms.

Būsto paskola gali būti panaudota labai įvairiems tikslams, tačiau daugelis to tiesiog nežino ir praleidžia puikią progą sukurti tokius namus, apie kokius svajoja. Ryžkitės lemtingam žingsniui jau šiandien – nepalikite savo tikslų neįvykdytų užnugaryje.

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *