Kategorijos

Butas ar namas? Butas per du aukštus projekte Kaune „Paparčio žiedas“

Šiandieną išsirinkti naujus namus Kaune – nelengva užduotis, pasiūla gana didelė. Negalite apsispręsti, ar tai bus butas, kotedžas, individualus namas, o gal butas Kaune per du aukštus su lauko terasomis?

Butas, butas per du aukštus, kotedžas ar nuosavas namas?

Nuo tarpukario laikų yra išlikusi nuomonė, kad butas didmiestyje yra prabangos ir statuso ženklas. Kauno centre išlikę senoviniai „smetoniški“ butai aukštomis lubomis, su atskirais tarnų įėjimais – visa tai tarpukario prabangos akcentai.

Šiandieną butus mieste renkasi aktyvūs, nenorintys skirti dėmesio namų aplinkai ir buičiai asmenys. Naujos statybos butų bendrija sudaro sutartis su pastatų priežiūros įmonėmis, samdo žmones aplinkai tvarkyti – taip sumažindama rūpesčius butų savininkams.

O nuosavas namas ir kotedžas reikalauja laiko aplinkos tvarkymui, namo techniniai priežiūrai.

Todėl vienas iš privalumų, pasirinkus butą – nereikia pačiam tvarkyti kiemo, kasti sniego, grėbti lapų ir pan. Šiuos buities darbus atliks kvalifikuoti specialistai, už kuriuos bus atsakinga namo bendrija.

Jei Jus vilioja anksčiau minėti bendrijos teikiami privalumai – ko gero Jums verta rinktis butą!

Tačiau atsisakyti namo privalumų nebūtina, šiai dienai nekilnojamojo turto vystytojai siūlo prabangias gyvenamąsias erdves šeimai ir pasiūloje yra butai per du aukštus. Didelius butus 90 kvadratinių metrų dydžio ir didesnius renkasi daugiau nei vidutines pajamas gaunantys asmenys.

Projekte „Paparčio žiedas“ ( www.paparcioziedas.lt ) – butai Kaune – per du aukštus – 99,07 kv. m., 114,01 kv. m., 93,81 kv. m., 100,48 kv. m. Projekto išskirtinumas – sienos vingiuoja ratu, sudarydamos žiedo formos kompleksą. Pastatų vidinėje pusėje – kiemas su vaikų žaidimų aikštelėmis, medžiais, įrengtais takais, suoliukais.

Daugiau informacijos apie butai Kaune ir projektą „Paparčio žiedas“ galite rasti www.paparcioziedas.lt

Būsto per du aukštus privalumai:

Praktiškumas ir funkcionalumas. Butas per du aukštus visuomet turės didesnes erdves, kurias galima išnaudoti interjero prasme, bei suteikti erdvėms funkcionalumo. Tarkim erdvė po laiptais gali tapti sandėliavimo erdve, ar nedidele darbo zona. Gražaus dizaino laiptai – tampa puošnia interjero detale. Atskirtos pirmo bei antro aukšto erdvės suteikia pojūtį, jog Jūs gyvenate name. Kiekvienas šeimos narys turi savo atskiras erdves – namuose tvyro ramybė.

Privati terasa. Butas per du aukštus suteikia galimybę įsirengti lauko terasą dažniausiai didesnę nei 10 kv. m. ir taip turėti galimybę mėgautis lauku, sodininkyste, įsirengti lauko valgomąją zoną, laisvalaikio zoną šeimai.

Nuosavo namo privalumas su miesto infrastruktūra. Asmenys, norintys turėti dideles gyvenamąsias erdves savo šeimai, tačiau nenorintys keltis į užmiestį, į nuosavą namą, ieško galimybių mieste ir domisi butais per du aukštus. Taip taupydami savo laiką – leidžia vaikus į  šalia esančius darželius ar mokyklas, gali apsipirkti netoliese esančiame prekybos centre, naudojasi kokybiškomis gydymo paslaugomis tame pačiame rajone, o gal net šalia esančioje gatvėje. O ką jau kalbėti apie miesto centre esančias pramogas – teatrai, restoranai, muziejai – viskas arti namų!

Prabangos ir kokybiško gyvenimo ženklas. Butus per du aukštus renkasi pasiturintys asmenys, kurie mėgsta atskiras poilsio ir gyvenimo erdves.

Nekilnojamojo turto brokeris Giedrius Sidaravičius pataria: „Jei renkatės tarp namo ir buto, visuomet atsižvelkite į savo gyvenimo būdą, pomėgius. Jei esate mėgėjas keliauti, mažai laiko skiriate namų ūkiui – rinkitės butą. Namas reikalaus iš Jūsų ne tik finansinių investicijų į techninę namo priežiūrą, bet ir Jūsų laiko.“

Išsirinkti namus Kaune šiai dienai sudėtinga, bet įmanoma, įvertinus savo šeimos poreikius ir galimybes. Jei esate sėslus, mėgstate tvarkytis namuose, norėsite tvarkyti aplinką aplink namus – Jums puikiai tiks kotedžas ar namas. Jei esate aktyvus ir nemėgstate buities darbų – šeimai rinkitės butą per du aukštus. Toks butas leis praktiškai ir funkcionaliai išnaudoti esamą plotą. Galėsite mėgautis lauko terasa, kuri bus ne mažesnė nei 10 kv. m. Erdvus butas per du aukštus – tai kokybiško gyvenimo ženklas, Jūsų šeimai patiks atskiros poilsio erdvės.

Butai Kaune yra Dainavoje projekte „Paparčio žiedas“. Daugiau apie projektą “Paparčio žiedas” rasite čia www.paparcioziedas.lt  

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *