Kategorijos

Buto remontas Klaipedoje

Tikriausiai sunkiausia užduotis atliekant buto remontą Klaipėdoje yra išsirinkti patinkančias ir tinkančias spalvas kiekvienai funkcinei buto patalpai. Vienaip spalvos atrodo prekybos centro kataloge ir visaip kitaip gali atrodyti jau išdažytame kambaryje. Savaime suprantama, kad kiekviena spalva ar jos atspalviai vienaip ar kitaip veikia žmonių nusiteikimą ir psichologinę savijautą.

Todėl, pavyzdžiui, ypač miegamajam kambariui svarbu pasirinkti tokias sienų spalvas, kurios netrukdytų poilsiui ir žvaliai nuteiktų atsikėlus ryte. Dažniausiai buto remonto Klaipėdoje metu miegamiesiems pasirenkamos ruda ar rusva spalvos ir visi šių spalvų atspalviai. Taip pat šilti, malonūs ir jaukūs yra miegamieji, išdažyti geltona, oranžine, smėlio spalvomis arba šių spalvų deriniais.
Jei atliekamas nedidelės kvadratūros buto remontas Klaipėdoje, patariama tokio buto sienas dažyti tik šviesiomis spalvomis, pavyzdžiui, dramblio kaulo, kremine ar šampano spalva. Šviesus butas visada atrodo didesnis nei yra iš tikrųjų. Jeigu vidaus apdailai pasirenkami tapetai, jie taip pat turėtų būti šviesių spalvų. Be to, svarbu paminėti, kad nedidelę erdvę paaukština vertikalių dryžių tapetai, o pailgina – horizontalūs dryžiai. Nepatariama skubėti nedidelį butą skirstyti į uždaras erdves. Žinoma, funkcines erdves atskirti reikia, bet tai galima įgyvendinti atviromis pertvaromis. Savaime suprantama, kad vonios kambarys turi būti atskiras.
Buto remonto Klaipėdoje metu dekoruojant kambarius, interjero dizaineriai nepataria naudoti daugiau nei trijų spalvų viename kambaryje. Daug skirtingų spalvų aplinkoje atrodo neskoningai ir ilgainiui pradeda varginti, todėl prieš įsigyjant naujus baldus, šviestuvus ir dekoro elementus rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais.
Skirtingų tipų apšvietimas sukuria vis kitokią nuotaiką toje pačioje erdvėje. Todėl, pavyzdžiui, svetainę rekomenduojama apšviesti intensyviau, bet jei dažnai mėgstate vakaroti prieblandoje, toršeras sukurs maloniam poilsiui tinkantį apšvietimą. Kadangi virtuvėje gaminamas maistas ir valgoma, todėl čia turi pakati šviesos bet kuriuo dienos metu. Vonios kambaryje vieniems patinka ryškus apšvietimas, kitiems – nelabai, bet interjero konsultantai visada pataria įrengti papildomą apšvietimą prie veidrodžio. Šis apšvietimo sprendimas ypač moterų yra mėgstamas ir naudojamas kasdien.
Naujų grindų klojimas ar senos dangos pakeitimas nauja – svarbus buto remonto Klaipėdoje darbų etapas. Statybų specialistų nuomone, gyventojai dažnai persistengia visame bute įrengdami grindų šildymą. Paprastai, t.y. esant natūralioms sąlygoms, šildomoje patalpoje šiltas oras kyla į viršų, o ties grindimis būna vėsiausia. Kai įrengiamos šildomosios grindys, šilto oro cirkuliavimo procesas vyksta atvirkščiai, o žmogaus organizmui tai nėra įprasta. Todėl dažniau susergama viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Specialistų teigimu, šildomos grindys labiau tinka tokioms patalpoms, kuriose būnama rečiau, pavyzdžiui, virtuvei, voniai, koridoriui.
Vykdant vidaus apdaila, buto remontą Klaipėdoje, paprastai kambariuose klojama laminuota grindų danga, o virtuvėje ir vonios kambaryje klijuojamos keraminės plytelės. Teisingai parinkta grindų danga pagal konkrečias funkcines erdves ilgą laiką atrodo gerai ir puikiai atlieka savo funkcijas. Mėgstantys natūralias medžiagas ir norintys, kad būtų malonu vaikščioti basomis, renkasi kamštinę grindų dangą. Ši danga gaminama iš kamštinio ąžuolo žievės. Nuo šių medžių žievė nulupama rankomis kas dešimtmetį, laikantis senų tradicijų. Taigi kamštinė grindų danga yra ekologiška, natūrali ir atsinaujinanti medžiaga.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *