Kategorijos

Butų nuoma studentui

Butų nuoma – puiki išeitis studentui, kuris neturi ypač daug pinigų, ką tik pradėjo savarankišką gyvenimą. Butas yra žymiai jaukesnis būstas nei studentų bendrabutis, kur tvarkos mažai, o ir dušai, tuoletai bendri. Studentas nuomodamasis butą gali sumokėti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių per mėnesį, priklauso kurioje miesto vietoje nori gauti gyvenamąją vietą, norimo kambarių kiekio.
Butų nuoma Vilniuje yra bene geriausia išeitis Vilniaus universitetų studentui. Išsinuomotame bute studento laisvalaikio, pramogų niekas nevaržys, kaip gali būti bendrabutyje. Gali atrodyti, kad laisvų butų, kuriuos nuomoja nėra, bet atidžiau peržvelgus butų nuomos skelbimų svetaines nuomonė iškart pasikeis. Gerai paieškojus 1-2 kambarių butą Vilniuje galima rasti už 300-400 litų mėnesiui. Kai kada net visai netoli centro.
Panaši situacija ir su butų nuoma Kaune, bei butų nuoma Kaune 1-2 vidutinės kokybės kambarių kainos vyrauja tarp 100 ir 300 litų. Kaune butą išsinuomoti už kelis šimtus litų per mėnesį galima rasti net ir Laisvės alėjoje.
Stebint butų nuomos skelbimus internete matosi, kad butų nuomos pasiūla ir paklausa yra. Skelbimų tinklalapių yra ne vienas ir ne du.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Butų nuoma studentui” komentarų : 1

  1. Tomas avataras
    Tomas

    tikrai tiap galima rasti pigiasniu butu kieviename mieste tereikia pajieskoti ju ir nenuleisti ranku jai nerada per pirmas penkais minutes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *