Kategorijos

CHI plaukų šampūnas

CHI šampūnuose, sukurtuose atsižvelgiant į karščiu formuojamų plaukų poreikius, gausu ingredientų, kurie padeda užtikrinti sveikus ir gražius plaukus.

CHI šampūno  liniją sudaro keli šampūnai, kurių kiekvienas skirtas skirtingiems plaukų tipams.

Sausi ir (arba) pažeisti plaukai – kadangi dauguma karščiu formuojamų plaukų priklauso šiai kategorijai, CHI turi keletą šampūnų, skirtų šiems vartotojams.

Šis šampūnas skirtas pervargusiems, sausiems ir pažeistiems plaukams. Drėkinamoji formulė su baltųjų triufelių ir perlų ekstraktu sukuria gausią prabangią putą, maitinančią sausus plaukus.

CHI šampūnas: Šampūnas “Moisture Therapy” padeda palaikyti drėgmės pusiausvyrą galvos odoje ir plaukuose, todėl plaukai tampa glotnesni ir lengviau valdomi. Drėkinamoji šilko vonelė – tai speciali sausų plaukų valymo procedūra, padedanti sugrąžinti sausiems ir (arba) pažeistiems plaukams švelnią ir glotnią būklę.

Šampūnai ir jų poveikis

Plaukų priežiūros produktų, ypač šampūnų, pramonė išaugo astronomiškai. Yra šimtai prekių ženklų, skirtingų šampūnų ir kiekvienas jų specializuotas tam tikram plaukų tipui. Nuo visos reklamos ir propagandos apie stebuklinguosius šampūnus suprantama, kad šampūnas įgijo tam tikrų nesusipratimų, kas tai yra ir kaip jį naudoti. Kad viskas būtų paprasta, mes jums perteiksime šampūno pagrindus, kad kitą kartą naudodami šampūną arba eidami pirkti naujo buteliuko, priimtumėte pagrįstą sprendimą ir įsigytumėte geriausią šampūną savo plaukams.

Šiais laikais šampūnų formulės jums žada viską – nuo geresnės spalvos iki lygesnės tekstūros ar kad plaukai taptų tiesesni ir greičiau augtų. Tačiau geras šampūnas pirmiausia turėtų išvalyti jūsų galvos odą ir plaukų sruogas. Paprasta ir paprasta, o visa kita, kas su tuo susiję, yra papildomi privalumai.

Ką turėtų daryti šampūnas

Bet kokio šampūno formulė, prieš išleidžiant jį į prekybą, yra nuodugniai tiriama grožio laboratorijose. Specialistai stengiasi sukurti tokią šampūno formulę, kuri sugebėtų būti ir aliejų bei nešvarumų magnetu, ir tuo pat metu sugebėtų išlaikyti vandenį bei atstumti tuos nepageidaujamus aliejus ir nešvarumus. Taip jūsų plaukai bus išvalyti ir išlaikys natūralią grožio išvaizdą.

Be gebėjimo valyti, yra ir kitų aspektų, į kuriuos atsižvelgia šampūnų specialistai, kurdami tobulas šampūno formules. Visų pirma, šampūnas neturėtų dirginti akių, galvos odos ar odos; jis neturėtų niekaip pažeisti plaukų; be to, jis turėtų būti veiksmingas naudojant įvairių rūšių vandenį – nuo vandentiekio iki šulinio vandens.

Savo šampūno buteliuke rasite tokius pavadinimus: Natrio lauroamfoacetatas, gaunamas iš kokosų aliejaus, dėl kurio jūsų šampūnas nesukelia ašarų, jis padeda neutralizuoti citrinos rūgštį, kuri yra stiprus dirgiklis, išgaunamas iš citrusinių vaisių ir naudojamas šampūne esantiems aliejams išsaugoti bei veikia kaip antioksidantas.

Kaip veikia šampūnas ?

Pradėkime nuo problemos paaiškinimo. Jūsų galvoje, kaip ir visų kitų, susidaro aliejai, kurie skirti plaukams apsaugoti ir yra gana naudingi galvos odai. Tačiau šie aliejai nuolat teka per plaukus ir netrukus jie tampa labai riebūs, lipnūs ir nemalonūs. Maža to, ant jų kaupiasi įvairios dulkės, nešvarumai ir negyva oda. Kita šių natūralių aliejų problema yra ta, kad jie atstumia vandenį. Jei kada nors bandėte plaukus valyti tik vandeniu, žinote, kad tai ne taip gerai veikia.

Kai naudojate šampūną, jis veikia tarsi dulkių siurblys, stumdamas visus nešvarumus ir nuplaudamas juos su vandeniu. Todėl labai svarbu, kad šampūną ilgai masažuotumėte; taip leisite jam surinkti visus nešvarumus ir suteiksite laiko šampūnui panaudoti visas kitas į jo sudėtį įeinančias grožio priežiūros priemones. Plaukų skalavimas taip pat yra svarbus šampūno naudojimo etapas, nes jo metu pašalinami visi nešvarumai ir šampūno likučiai.

Turėtumėte naudoti tik tiek šampūno, kiek jo reikia jūsų plaukų kiekiui, taip bus lengviau išskalauti, nes šampūno neliks per daug. Išplovę plaukus švariu vandeniu, jie bus švarūs ir paruošti džiovinimui. Taigi, šampūnų pagrindai aptarti ir kitą kartą pažvelgę į šampūno buteliuką geriau suprasite, kas sudaro kasdienę jūsų plaukų priežiūrą.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *