Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Chip tuning įranga - kaip ji veikia ir kas yra daroma?

Kategorijos

Chip tuning įranga – kaip ji veikia?

Mes vis dar mažai nusimanome apie automobilio galios didinimą programuojant. Vis dar mūsų galvose yra tai, kad automobiliui galia didinasi tada, kai į automobilį yra įmontuojamas galingesnis variklis, didesnė turbina, užsideda sportinis oro filtras bei kitos detalės. Galbūt net išorinis tiuningas, t.y. aerodinaminės detalės, dar kitaip vadinami oro aptakais. Tačiau jau atėjo laikai, kai automobilio galiai didinti yra naudojama chip tuning įranga.

Tai visai kitoks automobilio galios didinimas, nei buvo plačiai naudojama iki šiol, kai tiesiog keisdavome gamykloje įmontuotas detales į kitas, galingesnes. Su šia įranga dirbama visai kitaip, jeigu tiksliau, ji dirba su automobilyje esančiu kompiuteriu, kuriama viskas yra užfiksuota, kaip turi dirbti automobilis ar kita transporto priemonė. Tikrai taip, čipuoti galima ne tik automobilius, bet ir motociklus, sunkvežimius ar net traktorius. Chip tuning įranga yra prijungiama prie transporto priemonės kompiuterio ir yra vykdomas programavimas.

Tai nėra lengvas procesas ir reikia būti tikrų specialistu, kad vėliau automobilio savininkui nereikėtų važiuoti kitur, kad viską sutvarkytų. Norint atlikti tikslų čipavimą ir išgauti optimaliausią galią, transporto priemonėje yra keičiama daug parametrų, tačiau pagrindiniai veiksniai, su kuo yra dirbama, tai reguliuojamas oro paėmimas ir kuro įpurškimas. Svarbiausiai yra viską daryti tinkamai ir pagal taisykles. Kadangi automobilių gamintojų inžinieriai palieka tam tikrus rezervus, kuriuos tinkamai nustačius, nesumažėja detalių tarnavimo laikas.

Siekiant, kad viskas po programavimo tiksliai veiktų, yra reikalingi ne tikslūs specialisto veiksmai, tačiau ir skaičiavimai. Todėl tam yra reikalingos atitinkamos žinios, profesionali chip tuning įranga bei kuo didesnė patirtis. Tačiau reikia įvertinti tiksliai ko Jums norisi, ar tiesiog užmiestyje reikia ilgesnės kelio dalies, kad sugebėtumėte aplenkti priešais važiuojantį automobilį, ar norite savaitgaliais išvažiuoti į slalomą ar kitokias lenktynes. Jeigu norite, kad atliktų čipavimą pastarajam variantui, tai turite žinoti, kad automobilio detalės nėra pritaikytos dirbti ilgą laiką ir dažnai maksimaliu rėžimu. Tačiau jeigu norite tik truputi padidinti variklio galią važinėjimuisi, tai ne problema, neturėtumėte pajausti dažno detalių keitimo po to.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *