Kategorijos

„Continental“ – vokiškos kokybės padangų prekės ženklas

car tire
Photo by Gerd Altmann on Pexels.com

„Continental“ bendrovė, įsikūrusi Hanoveryje Vokietijoje, užsiima automobilio stabdžių, elektronikos saugos sistemų kūrimu, patikimų padangų gamyba. Bendrovės padalinys yra įsikūręs ir Lietuvoje, Kaune. Gamykla pradėjo veikti 2019 metais ir jau yra gavusi LEEZ aukso sertifikatą. Joje dirba virš 350 darbuotojų.

„Continental“ Vokietijoje buvo įkurta 1871 metais, šiuo metu bendrovė įsikūrusi 53 pasaulio šalyse. Ji nuolat siekia tobulumo automobilių saugos sistemų ir padangų kūrime tam, kad kelionės automobiliais taptų komfortiškos ir dar saugesnės.

Straipsnyje aptarsime „Continental“ gaminamų padangų išskirtines savybes.

„Continental“ padangos išbandomos visomis orų sąlygomis

Įmonė nuolat stengiasi pateisinti geriausios vardą, todėl savo padangų išbandymui skiria ypatingą dėmesį. Jos išbandomos ne tik įvairiomis klimato sąlygomis, bet ir skirtinguose kontinentuose – JAV, Naujojoje Zelandijoje, Švedijoje, Ispanijoje ir gimtajame mieste Hanoveryje.

Continental“ nuolat diegia įvairias inovacijas, tačiau prieš pristatydama kažką naujo, atlieka daugybę ilgų bandymų. Bendrovėje visame pasaulyje dirba didžiulė profesionalių bandytojų komanda. Per metus atliekami testai 140 000 padangų, per kuriuos nuvažiuojama 200 milijonų kilometrų. Atliekami 67 000 bandomųjų važiavimų ir 500 kartų apvažiuojama aplink pasaulį, kol patvirtinama naujovė.

Geriausiai stabdančios padangos

„Continental“ padangas galima vadinti vienomis iš pačių saugiausių ir ilgaamžiškiausių. Jos pasižymi geriausiomis stabdymo savybėmis. Padangų stabdymo savybės tiriamos su specialiu analizatoriumi. Automatizuoto proceso metu automobilis be vairuotojo įsibėgėja iki 120 km/h greičiu, paskui jis stabdomas ant įvairių standartinių kelio dangų – sauso, šlapio ir slidaus kelio paviršiaus. Su „Continental“ padangomis automobilis puikiai stabdo važiuodamas net ir blogiausiomis oro sąlygomis.

„Continental“ pripažįsta nepriklausomi padangų vertintojai

Bendrovė uoliai dalyvauja nepriklausomuose bandymuose, kuriuos rengia visame pasaulyje žymūs automobilių žurnalai „Auto Bild“, „Auto Zeitung“. „Continental“ yra laimėjusi pirmąsias vietas daugybėje surengtų bandymų. Vieną paskutinių testų buvo surengtas 2022 metais „Auto Bild“, kuriame savo jėgas bandė 50 skirtingų žieminių padangų gamintojų. Pirmoji vieta atiteko „Continental“ žieminėms padangoms „WinterContact TS 870“. Ekspertai jas apibūdino kaip pasižyminčias įspūdingomis valdymo savybėmis bet kokiu oru ir didele rida.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *