Dantų implantai nėra pigūs, tačiau jie yra tvirti

Pradėjote domėtis ar iš tiesų dantų implantai yra daug geresnis pasirinkimas už protezus? Matote, kiekvienas gydymas turi savų privalumų ir trukų, tad čia jau lieka patiems įvertinti kas geriausia būtų jūsų situacijoje. Aišku, dar daug ką lemia ir tai, kad atliks reikalingas procedūras. Dantų implantų vienareikšmiškai vertinti negalima, nes implantai implantams nelygu. Reikia atsižvelgti į implantų gamintoją bei specialistą, kuris atliks procedūrą.

Dantų implantavimas yra ypač populiari paslauga už Atlanto. Lietuvoje ji taip pat yra populiari, tačiau aišku -ne visiems prieinama. Matote, šios procedūros yra gana brangios. Paprastai kalbant dantų implantacija yra gana brangi paslauga, kuri netgi nėra kompensuojama. Aišku, kompensavimas galbūt ir priklausytų, tačiau čia jau reikėtų domėtis atskirai. Kaip bebūtų, dantų implantacija dažniausiai naudojamasi tuomet, kai netenkama vieno ar kito danties, o ne kelių iš eilės.

Implantacija naudinga tuo, kad labai lengva sukurti danties pakaitalą, o pacientas nejaučia jokio diskomforto. Dantis atkuriamas taip, kad neišsiskirtų iš kitų. Karūnėlė yra priderinama prie kitų paciento dantų, tad šypsantis nebus galima suprasti kuris dantis yra implantuotas, o kuris ne. Aišku, implantavimas pasižymi tam tikrais niuansais.

Kai kuriais atvejais, implantacija tiesiog nepavyksta. Žandikaulis gali nepriimti sraigto, ant kurio turėtų būti uždedama karūnėlė. Paprastai kalbant, jeigu nebus prigijimo, tuomet implantuoti nepavyks. Pirmiausia specialistas į tą vietą, kur nėra danties, įsuks specialų sraigtą, o tada teks laukti kelias savaites, kol tas sraigtą prigis. Jeigu nieko nepavyks padaryti, specialistas žiūrės kaip išspręsi problemą.

Taip pat verta akcentuoti, kad dantų implantų kainoms įtaką daro ir gamintojai. Matote, vieni implantai yra kokybiškesni, o kiti – prastesnės kokybės. Vieniems suteikiama ilgesnė garantija, o kitiems – trumpesnė. Pavyzdžiui, vieniems implantams gali būti suteikiama garantiją iki gyvenimo pabaigos, o kitiems – kokiai 20 metų. Tad, jeigu svarstote apie dantų implantaciją, būtinai plačiau pasidomėkite tiek pačia procedūra, tiek ir siūlomais implantais. Tai yra labai svarbu. Aišku, nepamirškite, kad implantaciją privalo atlikti patikima specialistas, nes nesikreipkite į neaiškias klinikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.