Kategorijos

Dantų implantavimo ir protezavimo paslaugos Vilniuje

Turbūt bet kas pasakys, kad dantų tvarkymo paslaugos yra viena brangiausių gydymo paslaugų. Bent jau kalbant apie kasdienes medicinines paslaugas. Juk štai, nueinate vieną kartą pas dantų gydytoją įsidėti plombos ir paliekate keliasdešimt eurų už pusvalandį darbo. O jei kalbėsime apie dantų protezavimą, kainos gerokai pakils. O kur dar dantų implantavimas, kur kainos išties įspūdingos…

        Dantų implantavimasJei jums prireikė dantų implanto, galite pradėti taupyti pinigus ir ruoštis ilgai procedūrai. Iš tiesų, norint implantuoti dantį, reikės kone dešimt kartų apsilankyti pas dantų gydytoją. Ir šis gydymas išsitęs laukia mažiausiai metus. O jei dar organizmas atmes implantą… žodžiu, gydymas yra brangus ir labai ilgas. Bet rezultatas yra džiuginantis. Juk tuomet turėsite naują dantį! Daugelis žmonių implantavimo atsisako dėl kainos ir mažo poreikio. Tačiau jei norite gyventi kokybišką gyvenimą, turėtumėte rimtai pagalvoti, ar dantų implantavimas jums reikalingas.

Dantų protezavimas Vilniuje ir šios paslaugos kainos

        Jei dar turite dalį danties, tuomet jums, galima sakyti, pasisekė. Jei nuskyla nedidelė dalis danties – dantį galima plombuoti. Uždedama paprasta plomba ir galima laimingai gyventi toliau. Tačiau jei dantis išraunamas ar kitaip jo netenkama, tuomet reikia implantavimo paslaugos. Tarpinis variantas siūlomas tuomet, kai nuskyla gana didelė dalis danties ir plomba tiesiog nesilaiko. O implantavimas dar nereikalingas, nes danties šaknys tvirtai įsikabinusios.

        Dantų protezavimas yra gerokai pigesnė paslauga nei implantavimas. Bet taip pat trunka gana ilgai. Jei jums reikalingas dantų protezavimas Vilniuje, tuomet pasižiūrėkite, kaip skiriasi kaina skirtingose klinikose. Vilniuje dantų gydytojų konkurencija didelė. Vieni siekia pritraukti klientus kokybe, kiti – kaina. Geriausia yra rasti viduriuką. Tai yra, nepermokėti už paslaugą, bet ir pasirūpinti, kad būtų aukšta gydymo kokybė. Juk nieko nėra blogiau, kaip netinkamai sugydyti dantys, kuriuose reikia vėliau pergydyti ir sumokėti dar dalį pinigų.

        Taigi, jei renkatės privačią dantų kliniką Vilniuje, pasinaudokite draugų rekomendacijomis. Juk bene kiekvienam vienaip ar kitaip teko susidurti su dantų gydymu. O gal draugai turi pažįstamų odontologų, kuriuos galėtų jums rekomenduoti? Pasiklausinėkite ir tikrai rasite, kas galėtų jums rekomenduoti gydytoją. Juk protezavimas kainuoja nemažai ir jei jums pavyks sutaupyti keliasdešimt eurų, bus tikrai puiku. Todėl raskite geriausią variantą gydymui.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *