Kategorijos

Dantų implantų privalumai

Dantų implantaiDantų implantai pakeičia natūralius dantis. Jūsų dantys yra skirti visam gyvenimui, tačiau kartais nutinka ir kitaip. Pakeisti prarastą dantį yra labai svarbu Jūsų visai bendros sveikatos būklei taip pat ir šalia prarasto danties esantiems dantukams. Netekus danties Jūs ne tik neteksite galimybės tinkamai kramtyti maistą, tačiau jei ir toliau nekreipsite dėmesio ir nekeisite prarasto danties ar dantų, laikui bėgant gali atsirasti rimtų sveikatos problemų: galite prarasti šalia esančius dantis, gali išsikraipyti žandikaulis ir t.t.

Taip pat yra ir kitų akivaizdžių problemų, kurios atsiranda netekus vieno ar kelių dantų, kaip: prasta išvaizda, nepasitikėjimas savimi, nenoras bendrauti ir t.t.

Dantų implantai yra laikomi pačiu geriausiu pasirinkimu ir galimybe norint pakeisti trūkstamam dančiui. Pakeitimas natūralių trūkstamų dantų su dantų implantais yra naudojamas daugiau nei 50 metų ir yra pripažintas kaip vienas iš veiksmingiausių gydimo pasirinkimu.

Pacientams, prieš dantų implantų operaciją iškyla nemažai klausimų. Burnos chirurgai pateikia atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie dantų implantus.

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantai yra pakaitalai trūkstamiems dantims. Jie veikia ir funkcionuoja taip pat kai ir natūralūs dantys.

Ar man reikalingi dantų implantai?

Dantų implantus gali sriegtis įvairaus amžiaus pacientai, svarbiausia kad Jūsų sveikatos būklė būtų gera. Dantų implantai yra teisingas ir geriausias pasirinkimas tiems, kuriems trūksta vieno ar daugiau dantų dėl traumos ar ligos. Jūsų burnos chirurgas atlikęs išsamę apžiūrą pasakys ar Jums tinka ir galima atlikti dantų implantų operaciją.

Ar yra skirtingų rūšių implantų?

Yra labai daug formų, dydžių ir firmų dantų implantų. Jūsų burnos chirurgas parinks Jums labiausiai tinkamus dantų implantus.

Ar aš turiu pakankamai nuosavo kaulo?

Yra labai svarbu, kad pacientas turėtų pakankamai nuosavo kaulo aplink dantis. Tačiau jei neturite pakankamai kaulo yra labai daug saugių ir veiksmingų būdų, kad ištaisyti nuosavo kaulo trūkumą. Jūsų burnos chirurgas įvertins ir pasakys Jums ar Jums yra reikalinga papildoma kaulinė medžiaga.

Ar gydymas užima daug laiko?

Gydymo laikas gali labai skirtis priklausomai nuo Jūsų poreikių ir situacijos. Kiekviena situacija reikalauja atskiro įvertinimo. Jūsų burnos chirurgas atlikęs Jūsų apžiūrą įvertins ir pateiks gydymo planą, kuriame bus pateikta visa gydymo eiga ir grafikas.

Pas ką turėčiau atlikti dantų implantų operaciją?

Svarbiausia yra odontologo patirtis. Geriausia kad dantų implantų operaciją atliktų kvalifikuotas ir profesionalus burnos chirurgas.

Daugiau informacijos ieškokite čia

UAB Garliavos odontologijos centras
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: [email protected]

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *