Dantų plokštelės, kada jų reikia?

dantų plokštelėsTurbūt niekas nesuabejos, kad tvirti, sveiki ir gražūs dantys neretai tampa tiesiu žmogaus keliu į sėkmę. Kai žmogui nereikia po delnu slėpti šypsenos – daug paprasčiau, pasitikint savimi, bendrauti su aplinkiniais, draugais, esamais bei būsimais kolegomis. Štai kodėl kreivi dantys ar neteisingas sąkandis tampa problema. Kuomet negalime pasigirti tiesiais dantimis atsiranda įvairių problemų, o svarbiausia, mažėja pasitikėjimas savimi. Kad nesusidurtumėte su pasitikėjimo savimi problemomis, rekomenduojame apsilankyti aps ortodontą ir įsigyti dantų plokšteles.

Dantų plokštelės, tai nuimami ortodontiniai aparatai, kuriuos žmonės naudoja norėdami ištiesinti kreivus dantis, netaisyklingą žandikaulį ar sąkandį. Dantų plokštelės kiekvienam asmeniui yra gaminamos individualiai, pirmiausia atlikus dantų rentgeno nuotrauką, tam tikrus tyrimus ir diagnozavus dantų anomaliją. Atlikus pirminius darbus, ortodontas paskiria gydymo būdą, dažnai tai būna dantų plokštelės arba breketai.

Dažnai kyla klausimų, ką geriau rinktis, dantų plokštelę, ar breketus? Žinoma, tai priklauso nuo dantų anomalijų ir jūsų susitarimo su gydytoju. Breketai įprastai rekomenduojami suaugusiems, na, o plokštelės dažniau taikomos vaikams, kurie nenori nešioti jokių tiesinamų aparatų ir dažniausiai juos dėvi naktimis, kai niekas nemato. Be to, breketai yra brangesnis variantas, tačiau efektyvesnis. Kadangi jų nusiimti negalima dantys tiesinami dvidešimt keturias valandas per parą. Tiesa, kuris variantas individualiu atveju tikslingiausias, sprendžia ortodontas.

Taigi, neleiskite kreiviems dantims sugriauti pasitikėjimą savimi, apsilankykite pas ortodontą ir spręskite problemą šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.