Kategorijos

Dantų tiesinimas ir breketų kainos

 

Dažnam vaikučiui pradėjus dygti nuolatiniams dantims, jie pasirodo kreivi. Dėl to, kad trukdo į savo vietą teisingai įsitaisyti dar likę pieniniai dantukai, dėl to, kad burnoje dar nėra pakankamai vietos. Todėl sulaukus pirmųjų nuolatinių bent aštuonių priekinių dantukų laikas pasirodyti pas ortodontą. Jei tai nepadaroma laiku, tuomet jau esant paaugliu, pačiam vaikui pradeda rūpėti graži ir estetiška šypsena, reikia, ir pats vaikas rodo iniciatyvą, kreiptis į specialistus. O būna, kad tik suaugęs žmogus susivokia, kad tokia dantų būklė netenkina. Dar dantys suaugusiajam gali krypti dygstant protiniams dantims.

 

Daug variantų, kai dantų kreivumas pradeda žmogui trukdyti. Tuomet laikas pasidomėti kokios dantų tiesinimo galimybės, breketais, kapomis, kokios kapų, breketų kainos.

 

Kapos tiks dantų tiesinimui, jei kreivumas nėra labai didelis. Kai dantys kreivi, reikalingas tiesinimas breketais. Tuomet jie gaminami individualiai žmogui ir kiekvienas dantis jų dėka yra judinamas ir tam tikros jėgos stumiamas į vietą. Svarbu, po gydytojo nustatyto laikotarpio pasirodyti pas specialistą ir breketus paveržti.

 

Kokios bus breketų kainos priklausys nuo to, kokius pasirinksite. Gaminami metaliniai breketai ir keramikiniai. Keramikinių breketų kainos didesnės nei metalinių.

 

Nešiojant breketus labai svarbi dantų priežiūra. Dažnai nepakanka tik dantų šepetuko ir pastos. Reikalingos papildomos priemones, kaip tarpdančių siūlas, vieno danties šepetukas, burnos irigatorius. Dar geriau kas kelis mėnesius atlikti burnos higieną.

 

Geriausia pasirūpinanti savo vaikų dantukų sveikata ir estetika. Tuomet dantys lengviau pasiduoda stūmimui, reikalingas trumpesnis laiko tarpas, rezultatas pasiekiamas greičiau. Tačiau jei jau suaugusiajam tenka rūpintis savo šypsenos estetika, tai taip pat tinka tiesinimas breketais, tik užtrunka ilgiau nei vaikui.

 

Kokios breketų kainos galite rasti internete ar pasiskambinę į odontologijos klinikas savo mieste.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *