Darbo rūbai – tai jūsų firmos įvaizdis

SSL_W_01dKiekvienam žmogui savaime aišku, kad skirtingoje aplinkoje turi būti dėvimi tam aplinkai tinkami drabužiai. Laisvalaikiui, šventėms, darbui ar sportui dėvime skirtingus drabužius. Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime darbui skirtus rūbus.

Darbo rūbai – labiausiai paplitusi pirminė darbo saugos priemonė įvairiuose pramonės sektoriuose. Šie drabužiai pasižymi išskirtinėmis savybėmis ir dažniausiai naudojami siekiant apsaugoti darbuotoją nuo pavojingų veiksnių veikiančių darbo aplinkoje. Dirbant mechaninį, fizinį darbą svarbiausias darbo drabužių bruožas turi būti tvirtumas. Tokie rūbai gaminami iš didelės gramatūros kombinuoto audio kuris yra atsparus plyšimui, dilimui, pradūrimui ir stiprioms cheminėms valymo medžiagoms. Viršutinės kūno dalies apsaugai dažniausiai naudojami marškinėliai, švarkai, striukės ar liemenės. Apatinės kūno dalies apsaugai naudojami puskombinezoniai, kombinezonai, kelnės, šortai. Taip pat kai kur naudojami chalatai arba prijuostės. Darbovietėse kur yra labai drėgna naudojami nešlampantys rūbai, apsiaustai, skraistės. Visų darbo drabužių paskirtis – apsaugoti darbuotojo odą nuo tiesioginio sąlyčio su kenksmingomis medžiagomis, traumų ar sužeidimų.

Darbo rubai atlieka ir kitą nemažiau svarbią paskirtį – suteikia darbuotojams estetinę išvaizdą, o tai kaip visi suprantame tai formuoja kiekvienos įmonės įvaizdį. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą drabužių dizainą, spalvą ir komfortą, pasirūpinti kad ant kiekvieno rūbo būtų atspaustas Jūsų įmonės logotipas, kad drabužiai būtų švarūs ir darbuotojams būtų malonu juos dėvėti. Dauguma darbo apdarų tiekiejų siūlo plovimo paslaugą, tačiau neapsigaukite – dažnai už šią paslaugą per metus suplosite tiek, už kiek būtų galima nusipirkti 5 naujus darbo drabužių komplektus. Tai reiškia nauji darbo rūbai kas 2-3 mėnesius!

Dirbant fizinį darbą labai svarbu higiena. Nepamirškite pasirūpinti savo darbo drabužių švara, dirbant vasarą dažniau juos plaukite ar keiskite plonesniais. Darbo rūbai turi būti patogūs. Dėvint patogaus dizaino, komfortiškus drabužius jūsų darbo našumas padidės, fizinį darbą dirbti bus lengviau, jūs mažiau pavargsite, gryšite namo geresnės nuotaikos. Kiekvienas profesionalus darbuotojas tai žino.

Apibendrinant norėčiau pasakyti, kad kiekvienai aplinkai turi būti naudojami jai tinkami drabužiai, taip galėsite mėgautis kiekviena gyvenimo minute, net dirbant fizinį darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.