Dovana merginai

 

Dovana merginai – kaip rasti tinkamiausią? Vyrai žino tą jausmą, nes kiekvieną kartą tai didžiausias iššūkis, kuris neleidžia miegoti ne tik ieškant dovanos merginai, bet ir suradus. Juk galbūt dovana jai nepatiko ir ji tik apsimetė, kad patinka.

Gerai, jeigu turite idealią moterį, kuri Jums pati pasakys, kokios dovanos nori ar net žinodama mus, vyrus, parduotuvėje pirštu durs į tą išsvajotąjį dulkių siurblį. O gal tiesiog pati sau pasidovanos kailinius iš Lietuvoje uždraustų ruonių kailių, žinoma, ne be Jūsų grafitinės kredito kortelės pagalbos. Tačiau juokus į šalį, laikas imtis rimtų idealios dovanos merginai paieškų.

Kad širdis būtų rami, svarbu dovaną išrinkti atsakingai, o tai gali pavykti tik žinant esminius faktorius.

  1. Pabandykite prisiminti, gal pastaruosius, ypač paskutinį mėnesį iki reikšmingos progos, Jūsų mergina kalbėjo daug apie kažkokį daiktą, kelionę, gyvūną, veiklą? Gali būti, kad taip ji bandė Jums subtiliai užsiminti apie savo svajonę, kurią norėtų gauti dovanų.
  2. O gal ji beviltiška romantikė. Tada ją tikrai pradžiugins romantiška vakarienė, romantiška savaitgalio išvyka su nakvyne ar Jūsų rankų darbo dovana.
  3. Mergina, kuriai stilius – viskas? Papuošalai, papuošalai ir taškas. Kokie? Peržiūrėkite jos bižuteriją, pasidarykite keletą nuotraukų ir pirmyn į parduotuves. Rimtuose papuošalų salonuose konsultantai sugebės Jums padėti pamatę nuotraukas, nors gal Jums tai ir atrodo kaip krūva vielučių ir žiedelių, kurie neturi visiško vientisumo. Konsultantės tikrai pamatys, kokią stilistiką Jūsų mergina mėgsta.
  4. Gal geriausia dovana Jūsų merginai – tai nedidelė smulkmena, kuri parodo, kad Jūs ja rūpinatės, galvojate apie ją? Stilingas skardinis, vintažinis ženklas/paveikslas su miela žinute galbūt būtent tokia dovana, kurios reikia?

skardinis-zenklas-seima-vintazinis-paveikslas

      5. Jūsų mergina mėgsta nuotykius miegamajame? Ji išradinga ir niekada neatsisako išbandyti naujų dalykų, o gal net pati kažką pasiūlo.  Erotinė dovana bus pats tas: šviečiantys kamasutra kauliukai, antrankiai su kailiuku ir dar daugybė fantaziją kaitinančių dovanų išgelbės Jus nuo klausimo: ką padovanoti merginai?

kamasutra_kauliukai_svieciantys-500x500

Tai tik keletas pasiūlymų, pagalvokite, panaršykite internetinėse dovanų parduotuvėse ir tikrai surasite milijoną minčių.

Svarbiausia, niekada nepamirškite mylėti savo merginos kas dieną ir tai jai parodyti, juk ar gali būti nuostabesnė dovana, nei mylintis vyras šalia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.