Kategorijos

Dovanos Jai valentino dienos proga

valentino dienos dovanos

Valentino dieną dažnai ne tik rodome dėmesį savo artimiesiems, bet ir keičiamės dovanomis. Idėjų, ką padovanoti Valentino dienos proga, yra daug įvairių – ypač populiaru naudoti raudoną spalvą, kuri labiausiai asocijuojasi su šia švente.

Tačiau svarbu atsiminti, kad jūsų pasirinkimas taip pat perteiks paslėptą prasmę, kurią jūsų mylimasis supras labai greitai. Tad pagalvokite, kokią žinią norėtumėte perduoti kartu su dovana ir vadovaudamiesi ja ieškokite tinkamiausios Valentino dienos dovanos moteriai.

Simboliški sveikinimai

Ankstyvosiose santykių stadijose, kai nenorite daryti skubotų išvadų apie tolesnį vystymąsi, galite apsiriboti gana simbolinėmis ir ypač neįpareigojančiomis dovanomis. Taip pat tokios dovanos merginai

Valentino dienos proga nereikalaus didelių investicijų:

Skanios dovanos. Dažniausiai tai būna širdelės formos saldainiai gražiose pakuotėse. Tokia dovana visiškai neįpareigoja – ją galite dovanoti net jei norite nustebinti kolegą ar gerą draugą.

Kava ar arbata. Jei mergina nėra pati didžiausia smaližė, ji neabejotinai mėgsta kavą ar arbatą – kruopščiai supakavus šiuos gėrimus jie gali būti ir puiki dovana. Nebijokite eksperimentuoti su naujais skoniais: galbūt ir jūs būsite pakviesti jų paragauti!

Stabilizuotos rožės. Šios gėlės yra absoliuti šios šventės klasika, tačiau vietoj gyvos rožės galite rinktis stabilizuotą – tuomet atrodysite originaliau ir gana praktiškiau.

Originalūs puodeliai. Tai dar viena gana praktiška Valentino dienos dovana, kuri anksčiau ar vėliau bus panaudota. Priklausomai nuo to, kaip įsivaizduojate tolesnę savo santykių raidą, galite rinktis užrašais ar meilės simboliais puoštas taures, o tiksliau – neutralius raudonus indus.

Aromatinės žvakės. Tokios interjero detalės asocijuojasi su šiluma ir komfortu, ir tikrai nebus per daug įpareigojančios. Jei bijote atspėti neteisingai apie aromatą, rinkitės įdomesnio dizaino žvakes – jos taip pat turėtų padaryti gerą įspūdį moterims.

Romantiška meilės išraiška

Jei šiuo metu esate tokioje stadijoje, kai jūsų skrandyje skraido drugeliai ir norite visam pasauliui papasakoti apie savo mylimąjį, turite papasakoti Jai apie šią savo būseną. Tai lengva padaryti naudojant vieną iš šių idėjų:

Jūsų nuotraukų kolekcija. Ne, mes tikrai nepasakome, kad dovanoti rėmelį yra puiki idėja Valentino dienos proga, tačiau jei jis iškart pasipildys įprastomis jūsų nuotraukomis, tokia dovana iš karto įgaus visai kitą prasmę. Jei yra daug bendrų akimirkų, galite naudoti skaitmeninius nuotraukų rėmelius: toks sprendimas bus gana netikėtas.

Momentinis fotoaparatas. Jei bendrinamų kadrų skaičius nėra toks didelis, Valentino diena gali ištaisyti šią situaciją. Tai padės sukurti „Fujifilm Instax“ momentinę kamerą, kuri čia ir dabar fiksuos nuostabiausias akimirkas. Įsitikinkite, kad šį ypatingą vakarą yra ką įamžinti ir atraskite nepamirštamą idėją Valentino dienai.

Valentino dienos atributika. Minkšti pliušiniai žaislai, širdelės formos balionai, pirštinės įsimylėjėliams, pagalvėlės su mielu raštu… Tai tik dalis variantų, kurie skeptikams gali pasirodyti banalūs, tačiau įsimylėjimo stadijoje sugeba atskleisti tavo tikrąją jausmai.

Masažo aliejai. Valentino diena puikiai tinka atrasti naujus įgūdžius. Nė viena moteris neatsisakys atpalaiduojančio masažo, tad tereikia šiek tiek pasipraktikuoti ir pagalvoti, kuris masažo aliejaus aromatas jai patiks labiausiai.

SPA vonių komplektai. Šiuo atveju vėlgi bus svarbi ne tik pati dovana, bet ir jos dizainas. Padovanotas SPA komplektas būtų labiau rūpestingumo išraiška, tačiau jei pasirūpinsite, kad tokiomis namų procedūromis moteris galėtų mėgautis Valentino dieną, šią šventę romantikos tikrai netrūks.

Priežiūra

Labai dažnai moterys nori parodyti, kad jomis bus pasirūpinta bet kokioje situacijoje – jei toks jūsų tikslas, turėtumėte pasirinkti vieną iš šių idėjų:

Įkroviklis Power Bank. Ši dovana netiesiogiai parodys, kad norite, kad jūsų moteris visada būtų pasiekiama ir niekada nesijaudintų dėl nutrūkusio ryšio.

Akių šešėlių, pieštukų ir tušo rinkiniai. Kiekviena moteris sutiks, kad kokybišką kosmetiką gebantis išsirinkti vyras tikrai nusipelno komplimentų – norint juos gauti ir jūs, teks sunkiai dirbti. Geriausia, jei pastudijuosite savo moters kosmetinę ar paklaustumėte jos draugės patarimo – tokia dovana Valentino dienos proga tikrai bus teigiamai įvertinta.

Kosmetikos rinkiniai. Taip pat galite galvoti apie veido, odos ar plaukų priežiūros rinkinius. Jie leis jums parodyti, kad norite, kad jūsų išrinktoji nepamirštų savęs ir skirtų pakankamai dėmesio labai svarbiems grožio ritualams.

Masažuotojai. Moterims, kurios dažnai jaučia nuovargį ar stresą, ši Valentino dienos dovana padės atsipalaiduoti ir atsinaujinti. Svarbiausia pasirinkti atitinkamai kūno vietai pritaikytą masažuoklį – taip parodysite, kad ne tik rūpinatės moterimi, bet ir pakankamai gerai jos klausote. Kiekviena moteris apie tai svajoja!

Vitaminai. Tai labai subtili ir vertinga dovana – ypač jei gerai žinote problemas, kuriomis skundžiasi jūsų mylima moteris. Tačiau jei nuspręsite rinktis šią idėją, Valentino dienai nederėtų pamiršti originalios pakuotės ar mielos smulkmenos: tai padės išlaikyti romantiką.

Šaltinis: prezervatyvai.net

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *