Kategorijos

Dovanų idėjos antrai pusei

Artėja Jūsų antrosios pusės gimtadienis, o gal draugystės metinės, ir vis dar nežinote ką padovanoti mylimam žmogui? Suprantame – sunku. Tačiau tokiu atveju viską galima išspręsti su sentimentalia dovana – porų apyrankėmis.

Šiai dienai apyrankės poroms būna įviairiausių tipų – akmeninės, medinės, stiklinės, medžiaginės ir t.t. Negana to, be šių tipų jos dar gali būti ir magnetinės. Kaip tai veikia? Paprastai. Abu asmenys poroje gauna po apyrankę. Tiek ant vienos, tiek ir ant kitos yra po amuletą, kurio viena puselė turi magnetą. Abiems amuletams priartėjus (pavyzdžiui – jums susikibus rankomis, ant kurių yra apyrankės) amuletai traukiami magnetų susijungia į vientisą amuletą. Dažniausiai tai būna dvi širdies puselės, susijungiančios į vieną, ar kitas meilę simbolizuojantis ženklas.

Tokie papuošalai neretai dovanojami ne tik mylimiesiems, bet ir geriausiems draugams kaip draugystės apyrankės. Iš esmės, akmeninės apyrankės gali simbolizuoti tai, kad jūs norite pasakyti kitam žmogui, kad judviejų santykiai yra tvirti lyg akmuo ir niekas jūsų neišskirs.

Tad kitą kartą, kai ieškosite dovanos savo antrai pusei, prisiminkite porų apyrankes. Ir net jei tai jus atrodo kaip nesąmonė, jei jūsų antra pusė yra sentimentali, jam/jai tai bus neįkainojama dovana. O be to, juk po papuošalą ta proga gausite abu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *