Drabužiai internetu – pigiau, greičiau, įvairiau

Drabuziai internetuVisi mėgstame rengtis gražiai, madingai, tačiau apsipirkti norime greitai, pigiai, o rinktis iš plataus asortimento. Kaip visa tai suderinti? Ir ar, apskritai, įmanoma suderinti?

Drabužiai kažkada tapo viena iš pirmųjų prekių, kurias žmonės pradėjo pirkti internetu. Pagrindinė to priežastis – didesnis pasirinkimas. Pradžioje stebėjomės, iš kokio plataus asortimento galime rinktis užsienio elektroninėse parduotuvėse, vėliau Lietuvos elektroninės drabužių parduotuvės pradėjo siūlyti gausa nenusileidžiantį asortimentą.

Kita drabužių pirkimo internetu priežastis – mažesnė kaina. Internetinės parduotuvės siūlo mažesnę kainą, nes internetinei prekybai reikia mažiau išlaidų: nereikia nuomoti arba pirkti patalpų, mokėti mokesčių, reikia samdyti mažiau darbuotojų ir pan. Kai Lietuvos internetinėse parduotuvėse nebuvo tokios plačios drabužių pasiūlos, siųstis iš užsienio internetinių parduotuvių buvo net pigiau nei pirkti fizinėse drabužių parduotuvėse Lietuvoje. Šiandien dažnai net nekyla abejonių – perkant internetu mūsų šalies internetinėse parduotuvėse – apsimoka ne mažiau. Vien dėl pristatymo mokesčių, nes siuntimas iš užsienio kainuoja žymiai brangiau nei sumokame už siuntimą mūsų šalyje, o kartais, perkant už tam tikrą sumą, siuntimas nekainuoja nieko.

Trečia priežastis, kodėl drabužiai internetu – gera mintis, tai pristatymo greitis. Siuntimas iš užsienio gali užtrukti iki kelių savaičių, o iš kito miesto – iki kelių dienų. Ypač siuntimo greitį įvertiname, kai drabužio prireikia greitai, pavyzdžiui, artėjančiai neplanuotai šventei arba darbo pokalbiui. Taip pat, kai reikia prekę grąžinti ir atgauti pinigus arba prekę pakeisti nauja. Siuntimas atgal į kitą šalį arba dar ir naujos prekės pakartotinis laukimas užima labai daug laiko, ko negalima pasakyti apie lietuviškas elektronines drabužių parduotuves.

Taigi, drabužius pirkti internetu kainuoja mažiau, užtrinka trumpiau, o rinktis yra daugiau iš ko.

One Comment on “Drabužiai internetu – pigiau, greičiau, įvairiau”

  1. Mėgstu pirktis internetinėse parduotuvėse, nes ten galiu paskaityti daugiau informacijos. O etiketėse paprastai neįskaitau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.