Kategorijos

Draudimas internetu: patogu ir greita

Nors ir pamažu atėjo mada pirkti automobilius iš salonų, tačiau niekas nenurungs tendencijos pirkti naudotus automobilius. Juk negyvename tokiais laikais, kai turime sukaupę daug lėšų naujai ir iš gamyklos ką tik atvežtai transporto priemonei, tad tenka pirkti iš naudotų automobilių pardavėjų ar pavienių žmonių, kurie nori parduoti savo transportą. Tačiau pastebima, kad padaugėjo atvejų, kai parduodant automobilį atiduodami visi su automobiliu susiję dokumentai. O kas čia blogo atiduoti juos visus? Negerai yra tai, kad kartu su dokumentais perduodamas ir savo vardu išrašytas TPVCA edraudimas. Juk jeigu naujasis transporto priemonės savininkas sukels eismo įvykį, kuriame jis bus kaltininkas, tuomet visa atsakomybė guls ant senojo savininko pečių, o tai reiškia pabrangusį draudimą. Tad būtina iškart vos perregistruojant automobilį naujam savininkui priminti, jog edraudimas turi būti perregistruotas irgi jo vardu. Antraip teks nueiti tikrą vargo kelią norint įrodyti, kad automobilis ne tik, kad nebe jūsų, bet ir kad draudimą atidavėte per žioplumą. Todėl visuomet atidžiai reikia elgtis parduodant automobilį.

Privalomasis draudimas turi būti nutrauktas iškart tik kai yra perduodamas automobilis, o jeigu tai negali būti atlikta iškart, tuomet teks palaukti, kol draudimo bendrovės pradės darbą. Kai tik draudimas nutrauktas ir yra išrašytas naujas, tuomet sandoris gali būti baigtas. Taip bus žymiai ramiau abejoms pusėms. Juk tai užtrunka vos kelias minutes, o ir automobilį galima apdrausti internetu. Edraudimas dabar tampa populiarus, nes nereikia specialiai važiuoti į draudimo bendrovę ir draustis transporto priemonę, užtenka tik automobilio numerio, ir vairuotojo kodo.

Tad jeigu, planuojate parduoti automobilį kitam asmeniui arba jį perkate, žinokite, jog jokiu būtų neperduokite TPVCA draudimo, kuris yra užregistruotas jūsų vardu bei registracijos liudijimo, nes kitu atveju turėsite rimtų problemų, net jų nenorėdami.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *