Kategorijos

Draudimas internetu

Planuojate keliauti į kitą šalį atostogauti? Tuomet netampykite likimo už ūsų ir įsigykite kelionės draudimą, kuris bus garantiją, kad nelaimės metu turėsite užnugarį, nes saugi kelionė yra tik tuomet, kai turite draudimą. O kelionės draudimas internetu yra puiki alternatyva, nes nereikia išeiti iš namų ir jį galima nusipirkti dar prieš kelionę. Jei įdomu, kodėl kelionės draudimas yra toks svarbus ir reikalingas, tuomet skaitykite toliau, nes pateiksime jums svarbiausią informaciją apie kelionių riziką ir kainas.

Kuo labiausiai rizikuoja keliaudami žmonės, tai savo sveikata ir pinigais. Nes užsienyje esant ne tos šalies piliečiu, gydymo išlaidos yra kosminės. Net nežymiai susižeidus ar peršalus, už vieną konsultaciją gydymo įstaigoje yra sumokami dideli pinigai. Čia rizikuojame net keliais tūkstančiais eurų, o turint kelionės draudimą, draudimo bendrovė atlygina visas kelionės metu patirtas išlaidas.
Dažniausiai lietuvių patiriamos bėdos kelionėse būna įvairūs kaulų lūžiai, kai karstomasi olomis, šokinėjama nuo skardžių ar paslystama, taip pat slidinėjant patiriama daug traumų, sumušimų. Kas be ko būna ir ligų, peršalimų, kitų sveikatai pavojingų ligų. Žinoma, nelaimės priklauso tik nuo sezoniškumo. Nes vasarą dažniau perkaistama, o žiemą — traumos. Draudimo kompanijos šaltuoju sezonu tiesiog yra perpildytos keliautojų, kadangi po ramios vasaros, visi traukia slidinėti į kalnus, tuomet ir išmokų ateina prašyti slidinėtojai, kurie patiria traumas arba ruošiasi keliauti. Nors nereiktų skubėti eiti į draudimo bendrovę, nes bet koks kelionės draudimas internetu yra galimas.

Nuo ko apsaugo kelionės draudimas? Pirma jis padengia gydymo išlaidas, vaistus, būvima gydymo įstaigoje bei žinoma transportavimo išlaidas. Atsitikus bet kokiam nutikimui, kuomet reikia kreiptis į gydymo įstaigą. Taip pat ir praradus bagažą. Neapsaugoma tik tuomet, kai keliautojas apsinuodija alkoholiu, susižeidžia šokdamas parašiutu, sportuodamas.
Tiesiog keliaudami, ypač žiemos sezonu į kalnus, įsitikinkite jog turite kelionės draudimą, kurį labai lengva įsigyti, nes draudimas internetu dabar lengvai pasiekiamas. Ir išsiaiškinkite visas draudimo kompanijos teikiamas sąlygas. O atsitikus nelaimei pasirūpinkite visomis sąskaitomis ir kvitais iš gydymo įstaigos, nes tai bus liudijimas už suteiktas paslaugas.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *