Kategorijos

Draudimo rinką smukdė gyvybės draudimas

Pagal Lietuvos banko duomenis, matyti, kad 2012 m. I pusmetyje, buvo pateikta 855,3 mln. Lt.  draudimo įmokų, kas sudaro 1,2 proc. mažiau negu praėjusiais metais už tą patį laikotarpį. Kaip pažymėjo Lietuvos banko Priežiūros tarnybos, Riziką ribojančios priežiūros departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Šalčius, tam įtakos turėjo sumažėjusios gyvybės draudimo įmokų sumos. Žymiai sumažėjo naujai sudarytų sutarčių skaičius, o taip pat pasibaigus esamų sutarčių galiojimui, labai sunkiai sudaromos naujos.

Be abejo, gyvybės draudimo sumažėjimui įtakos turėjo ir pasaulinė finansų krizė. Jei pažvelgti į statistinius rodiklius matosi, kad gyvybės draudimo suma 2012 m. I pusmetyje, lyginant jį su praeitų metų šiuo laikotarpiu, sumažėjo 11,2 proc., kas sudarė 254,6 mln. Lt., o sudarytos sutartys sumažėjo 9,6 proc. t.y. iki 26 137 vienetų. Iš to galima spręsti, kad pastovų draudimo augimą užtikrina ne gyvybės draudimo rinka.

Pagal Lietuvos banko duomenis, I-ame šių metų pusmetyje šio draudimo apimtis sudarė apie 600,7 mln. Lt. Jau pasirašytų draudimo įmokų, arba 3,8 proc. daugiau nei praėjusių metų I-ame pusmetyje.

Daugiau naudingos informacijos apie draudimą rasite Draudimo Gidas

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Draudimo rinką smukdė gyvybės draudimas” komentarų : 1

  1. Draudimas internetu avataras

    Šiuolaikiniai žmonės dažniausiai renkasi pigesnį draudimą, tai yra, draudimą internetu. Toks draudimas nereikalauja laiko gaišimo stovint eilėje pas draudimo brokerį ir klausant jo istorijas apie nelaimingus atsitikimus, auto įvykius ir kitus su draudimu susijusius incidentus. Drausdamiesi internetu Jūs ramiai galėsite pasirinkti draudimo sritį, kurios ieškote ir pasiskaičiuoti skaičiuoklėje, kiek tai Jums kainuos, o draudimo polisą lengvai atsispausdinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *