Drono paslaugos – ar verta?

Ar žinojote, kad drono paslaugos yra labai smarkiai paplitusi paslauga tarp nekilnojamo turto brokerių, bei įvairiausių verslų?

Mes jums galime pasiūlyti puikias paslaugas, kuriose bus aukštos raiškos filmavimai, fotografavimo paslaugos, kurios bus atliekamos ore. Manau jau dauguma pastebėjo, kad labai dažnai reklaminiuose klipukuose yra naudojami vaizdo klipai iš oro, tačiau mes negalime pakilti į orą, tačiau gali dronai!  Mūsų didžiausias dėmesys yra sutelkiamas į fotografavimą bei filmavimą, mes pakylame į orą, dar kitaip sakoma ,,Paukščio akimis” ir padarome jums gražias nuotraukas, o jei pageidausite ir nufilmuosime.  Drono paslaugos yra siūlomos visoje Lietuvoje, tad tikrai nesvarbu iš kokio jūs esate miestelio, su bepiločio orlaivio pagalba, mes galime apžiūrėti jūsų objektą, teritoriją, arba tiesiog stebėti visą statybų procesą. Mūsų paslaugoms naudojamas naujas, tačiau labai geras dronas: DJI mavic mini. Jis turi net 2.7K filmavimo raišką, ir žinoma labai aukštos kokybės nuotraukas. Klientui panorėjus, mes galime redaguoti nuotraukas pagal jų norus.  Tikriausiai žinote, kad patys dronai kainuoja tikrai nemažai, tad dėl kelių nuotraukų pirkti tikrai neapsimoka, o jau geriau pasinaudoti mūsų paslaugomis.  Fotografavimas iš oro leis mums pamatyti viską kitaip, ir tai atrodo tikrai labai įspūdingai. Galėsite pamatyti savo objektus iš viršaus.  Beveik visi patyrę NT brokeriai naudojasi tokiomis paslaugomis. Su tokiomis nuotraukomis jie tiesiog pritraukia daugiau klientų. Kiekvienas klientas kur kas labiau susidomi objektu, nes jis yra pateikiamas labai gražiai. Taip pat reikia nepamiršti ir verslų. Norėdami kuo geriau išreklamuoti savo paslaugas, sukuriami trumpi vaizdo įrašai, kuriuos atsimena dauguma klientų.

Tokių paslaugų kainos vos nuo 15 eurų, o atsiperkamumas tikrai labai didelis. Reikia nepamiršti, kad tokias nuotraukas galime naudoti ir reklamos skiltyse. Labai dažnai naudojama socialiniuose tinkluose, ir pritraukiama vis daugiau žmonių dėmesio.  Taip pat galime stebėti ir statybų objektus, kaip vyksta darbai, bei kaip greitai viskas pasikeičia.

Mes užsibrėžiame labai aukštus standartus, kad mūsų paslauga turėtų kuo didesnę kokybę. Turėdami aukštą kokybę, mes užtikriname klientui kokybę, ir jis lieka patenkintas mūsų paslaugomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.