Druskininkai – ką veikti gryname ore?

vandens parkasPlanuojate kelionę į Druskininkus ir vis neduoda ramybės klausimas – ką veikti Druskininkuose? Nesijaudinkite, atsakyti į šį klausimą nėra jau taip sunku. Juk čia yra Druskininkų vandens parkas, Karolio Dineikos parksa, žiemos pramogų centras “Snow Arena”, daugybė sanatorijų, SPA centrų kurie patenkins visų poreikius. Jei į šį nuostabų kurortą vykstate pusdieniui, saulėtą vasaros dieną ir norite laiką praleisti gryname ore – mes turime jums keletą rekomendacijų.

Karolio Dineikos sveikatingumo parkas.

Karolio Dineikos parkas yra įsikūręs įspūdingame pušyne pačiame misto centre. Tik įėjus į šį parką, pasitinka raminantis pušų ošimas bei gaivus oras. Parkas įrengtas tikrai meistriškai, visi statiniai puikiai įsikomponavę į gamtinę aplinką. Šioje vietoje vyrauja tobula harmonija ir ramybė, tai yra puiki vieta meditacijai ir visai nesvarbu, kad parke nuolat būna žmonių, kurie kažką veikia.

Parko lankytojams rekomenduojame išbandyti parke esančius treniruoklius, kurie prajudins kūną ir suteiks žvalumo. Tuo tarpu vaikai gales žaisti žaidimų aikštelėje, kurios formos yra tikrai nestandartinės ir net suaugusiems palieka didelį įspūdį. Parko lankytojai taip pat turi unikalią galimybę pasimėgauti SPA porcedūra po atviru dangumi – nusiavę batus praeikite Biologiškai aktyvių pėdų taškų baseinėliu, jei turite maudymosi kostiumėlius keliaukite į pirtį bei kaskadines maudyklas. Mėgavimasis šiomis procedūromis tiesiog parke, suteiks neišdildomų įspūdžių.

 

Lynų kelias.

Kas gi slepiasi po šiuo skambiu pavadinimu? Tai yra keturi keltuvai jungiantys Druskininkų vandens parką ir „Snow Areną“. Šie keltuvai per 7 minutes jus nugabens į kitą stotelę, esančią kitoje Nemuno upėje. Turistams tai yra ne transporto priemonė, o tikra pramoga, tad galime sakyti, kad lynų kelias yra tarsi pramoga, jungianti kitas dvi pramogas. Nusprendusiems pasivažinėti keltuvu, bilietas į abi puses kainuos 5 eurus. Kelionės metu, galėsite grožėtis nepaprastais vaizdais iš 45 metrų aukščio, Pro kabinos langu išvysite nepaprasto grožio Nemuno upės vingius, Druskininkų miškus bei miesto panoramą. Pats procesas kažkiek primena atrakcionų parką, o tai yra tikrai smagu. Keltuvai važinėja gana dažnai, todėl nereikia taikytis prie specialaus laiko.

Taigi jei planuojate kelionę į Druskininkus, nepamirškite šių rekomendacijų ir aplankykite šiuos du nuostabius objektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.