Kategorijos

Dūminės pirties privalumai ir trūkumai

Bet koks reiškinys mūsų gyvenime turi savus privalumus ir trūkumus. Ne išimtis ir dūminė pirtis. Juodosios vonios, tai yra vonios su virykle ar kitu židiniu be kamino, kilmė siekia akmens amžių. Tokie, rodos, archajiški dalykai šiomis dienomis įgauna vis daugiau teigiamų atspalvių. Egzotika visais laikais žmonėms buvo įdomi, todėl šiandien vis daugiau verslininkų gali pasigirti sėkmingai veikiančia dūmine pirtimi. Perkunijoserdve.lt dūminė pirtis jums suteiks tikrai nemažai neišdildomų įspūdžių. Mes tuo tarpu, šiek tiek plačiau apie jos privalumus ir trūkumus.

Dūminės pirties privalumai

Dūminė pirtis pasižymi tradicinės pirties privalumais. Joje galite ne tik sušildyti kūną, bet ir maudytis tiek, kiek jums patinka. Tuo pačiu  patiekti tiek garų, kiek jums patinka, be to, nusiprausti, nes grindys yra pagamintos iš plyšių arba su lataku vandens nutekėjimas, o šildytuvas paprastai yra įmontuotas į šildytuvą. Taigi, be tradicinio vanojimosi vantomis, galėsite džiaugtis ir efektyviu nusiprausimu.

Tiems, kurie nemėgsta pernelyg didelio karščio dūminė pirtis – puikus pasirinkimas. Iš degančios krosnies nėra stiprios šilumos spinduliuotės, tai nėra suomiška sportinė pirtis su 110–120 ° C. Temperatūra paprastai siekia apie 50 ° C. Tokią temperatūrą dūminė pirtis išlaiko labai ilgai. Tad išsimaudyti galės net ir gana gausi svečių kompanija.

Paminėsime emocinį dūminės pirties privalumą – ypatingas kvapas. Tai puikiai pakelia nuotaiką ir nuteikia šventiškai.  Dar vienas pliusas yra tai, kad dūmai, suodžiai, suodžiai ir degutas yra veiksmingi antiseptikai. Jie puikiai naikina įvairiausius grybelius, virusus ir bakterijas

Dūminės pirties trūkumai

Jeigu sumanysite patys įsirengti dūminę pirtį, reikia nusitekti nemažoms išlaidoms. Būtina pastatyti tradicinę vonią iš storų rąstų arba strypo, kurio skerspjūvis ne mažesnis kaip 150 × 150 mm. Tai gana brangu. Tačiau juk visada galima pasinaudoti pirties nuomos paslaugomis ir per daug neišlaidauti.

Kitas trūkumas – visi vidiniai garų kambario paviršiai greitai padengia suodžiais ir suodžiais, kurių nuplauti beveik neįmanoma. Vėlgi, jeigu naudositės nuomos paslaugomis jums tokios problemos bus neaktualios.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *