Kategorijos

Duris išsirinkti yra daug lengviau nei manote

Internete ieškote el. parduotuvių, kuriose būtų galima įsigyti aukščiausios kokybės durys už geriausią kainą? Internetinėje parduotuvėje www.kambariodurys.lt rasite platų jų pasirinkimą, o geriausia tai, kad kainos čia yra labai prieinamos. Norint įsigyti duris, tikrai nereikės švaistyti daug laiko, tačiau atminkite, kad kitose vietose galite rasti ir ne tokius naudingus pasiūlymus. Besidomintiems durų pasirinkimų, internete siūloma ieškoti pardavėjų, kurie atitiktų keletą paprastų sąlygų.

Viena svarbiausių sąlygų, renkanti durų pardavėją, yra būtent patikimumas. Būna atvejų, kad internetu siūloma įsigyti tokia duris, kurios negali būti montuojamos naujos statybos namuose, kur reikalaujama laikytis energijos taupymo klasės reikalavimų. Kai kurios durys tiesiog nėra tinkamos naudojimui. Turbūt patys žinote, kad nauji statybos projektai turi laikytis reikalavimo dėl šilumos laidumo, o tai reiškia, kad perkant duris, jos turi būti žymimos A+ klasės simboliu.

Kaip bebūtų, klasė nėra tokia svarbi, jeigu kalba eina apie duris, kurios nebus naudojamos gyvenamuosiuose namuose. Aiškiau kalbant, ieškant durų, kurios būtų montuojamos viduje, nereikia laikytis minėto reikalavimo dėl energijos taupymo klasės. Vidaus kambarių atskyrimui tiks ir daug paprastesnės durys, kurios gaminamos iš pigesnių medžiagų. Atminkite, kad pigiai pagamintos durys tikrai nebus ilgaamžės, tad čia jau reikėtų remtis į skaičiavimus – spręsti kas geriau: pigios durys, bet dažnas jų keitimas, ar brangesnės durys, bet jų keitimas tik po ilgo laiko tarpo.

Internetu išsirinkti el. parduotuvę, kurioje būtų siūlomos kokybiškos ir tvirtos durys, nėra taip lengva. Pirmiausia, reikia priminti, kad kai kurios parduotuvės tik gamina ir prekiauja duris. Aiškiau kalbant, tikrai ne visos siūlosi atvežti užsakytas duris ir jas dar sumontuoti. Tad, jeigu jums reikalingos kokybiškos durys kartu su montavimo paslaugomis, tuomet paieška turėtų būti paprastesnė, nes kriterijai tampa daug aiškesni.

Lietuvoje yra nemažai internetinių parduotuvių, kurios siūlo kokybiškas duris su labai mažu pristatymo mokesčių. Tad, gerai viską apmąstykite ir paskaičiuokite, kad paskui patys neapsigautumėte. Beje, jeigu jums reikalingos ir grindjuostės ar kažkokios kitos papildomos apdailos medžiagos, tai jas tikrai galite įsigyti kartu su durimis, nes yra nemažai el. parduotuvių, prekiaujančių viskuo.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *