Kategorijos

Dviratis treniruoklis: patarimai kaip sutvirtinti kūną treniruojantis su juo

Dabartinis žmonijos gyvenimo būdas itin priklausomas nuo automobilių. Dėl šios priežasties dažnai judame mažiau ir, galiausiai, nusilpstame. Nors visi žinome važiavimo dviračiu naudas (fizinis aktyvumas, taršos mažinimas), tačiau retai kuriam žmogui pavyksta kasdien į darbą važiuoti dviračiu. Dviratis treniruoklis – puiki alternatyva, kai norime šiek tiek pajudėti. Treniruotis naudodamiesi juo galime tiesiog namuose – žiūrėdami mėgstamą serialą ar laidą. Tačiau kaip iš šios treniruotės išgauti daugiausia naudos? Būtent apie tai šiandien ir kalbėsime.

Išsirinkite dviratį treniruoklį pagal savo poreikius

Turite išsiaiškinti savo tikslus ir pagal tai pasirinkti treniruoklį. Vertikalūs dviračiai treniruokliai padeda jums efektyviau treniruotis. Visgi, jei turite problemų su nugara, jums labiau tiks dviratis treniruoklis su atlošu.

Susidarykite planą

Geriausiems rezultatams pasiekti reikalingos tiek jėgos, tiek kardio treniruotės. Jūsų laimei – abi galima atlikti naudojantis dviračiu treniruokliu. Keisdami treniruotės greitį ir laiką galite sustiprinti širdies raumenis. Treniruotės sėdint taisyklingoje laikysenoje, kai nugara yra šiek tiek sulenkta, o keliai sulenkti 90 laipsnių kampu, padės jums sustiprinti ir tonizuoti šlaunų, blauzdų raumenis ir stiprinti kojas.

Atlikite personalizuotas intervalines treniruotes

Atsižvelgdami į savo tikslus, pasirenkite asmeninį intervalinių treniruočių planą. Nustatyta, kad būtent intervalinės treniruotės padeda efektyviausiai mažinti svorį. Kaip atlikti intervalinę treniruotę? Pradėkite nuo jums patogaus greičio ir kas minutę palaipsniui greitį didinkite. Tai padeda jūsų kūnui nepriprasti prie tempo, tad treniruotės bus efektyvesnės.

Naudokitės skirtingais pasipriešinimo parametrais

Dviratis treniruoklis dažnai turi keletą pasipriešinimo lygių, kurie padeda treniruotis efektyviau. Priklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo, galite rinktis skirtingus pasipriešinimo lygius. Patariama pasipriešinimo lygį palaipsniui didinti. Tai padės jums pasiekti geresnių rezultatų, o kūnas nepripras prie vienodų treniruočių.

Motyvuokite save ir treniruokitės reguliariai

Ne visos motyvacijos rūšys visiems tinka, tad atraskite kaip galite save motyvuoti. Kai kuriems pakanka muzikos, kitiems smagiau treniruotis kartu su kitu asmeniu. Dviratis treniruoklis puikiai tiks užimtiems asmenims, kurie treniruotis galės tiesiog namuose. Tai praverčia ir tingesniems asmenims, skatinant juos treniruotis dabar, o ne laukti tinkamesnių aplinkybių.

Motyvacija pati neatsiras, tam reikia ir noro. Dviračiai treniruokliai turi daug funkcijų, tačiau jos nebus naudingos, jei nenaudosite jų. Atsižvelkite į aukščiau pateiktus patarimus ir pradėkite treniruotis jau dabar!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *