Kategorijos

Easyseo – Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninės parduotuvės, kuris užsikrauna per 2 sekundės yra EASYSEO agentūros specializavimas.

Plačiau apie greitai užsikraunančias parduotuvės skatykite čia →

Kas yra kokybiška svetainė?

Svetainė turi parduoti, tačiau dažnai daug kas nežino, kaip tai padaryti, jog ji susilauktų dėmesio ir uždirbtų pinigų. Šiame skyrelyje paaiškinsime Jums, kaip sukurti kokybišką svetainę.

Pelningos svetainės yra tos, kurios ne tik generuoja lankytojų srautus, bet ir konvertuoja lankytojus į pardavimus ( skambučius, užklausas, konversijas ).

Jeigu svetainė yra techniškai netvarkinga – jos potencialas nebus išnaudojamas ir bus sunku pasiekti gerų rezultatų Google paieškos sistemoje.

Kokybiškos svetainės savybės yra tokios:

 • Tvarkinga svetainės architektūra sukurta pagal SEO tyrimą
 • Tvarkingas programavimo kodas
 • Tvarkingai atliktas vidinis SEO optimizavimas 
 • Pritaikymas mobiliesiems arba AMP

Nuo ko prasideda tinklapio kūrimas?

1. Išsirinkti TVS ( turinio valdymo sistema )

Tai yra vienas iš svarbiausiu žingsnių. Jeigu jūs naudosite nemokamą svetainių konstruktorių, tokį kaip WIX, tai bus lengvas startas, bet jis ne visai tinka įmonei, kuri sieks pelno iš interneto.

Dažniausiai yra renkamasi populiarias TVS kaip wordpress, joomla, prestashop, magento. Šis pasirinkimas lems svetainės ateitį. Kiekviena TVS turi savo trūkumų ir privalumų, apie kuriuos parašysime atskirą straipsnį. Svarbu atkreipti dėmesį, kad svetainė gali būti padaryta vienodai gerai ar blogai nepriklausomai nuo turinio valdymo sistemos.

2. Domeno pasirinkimas

Prieš paleidžiant svetainę sugalvokite koks bus svetainės pavadinimas. Jeigu Jūs galvojate apie lengvesnį SEO startą, galima rasti laisvą domeną su istorija ir geromis SEO metrikomis. Jeigu domeno pavadinimas sutampa su Jūsų raktažodžiu, tai yra tam tikras pliusas SEO atžvilgiu, bet tai negarantuoja gerų reitingų, todėl raktažodžio įėjimas į domeno pavadinimą neturėtų būti pagrindinis pasirinkimo kriterijus.

3. Pasirinkti ir įsigyti hostingą

Hostingas yra paslauga, kuri reikalinga, kad patalpinti svetainės failus. Hostingo pasirinkimą turėtų lemti tokie faktoriai:

 • Serverio vieta ir optimizavimas tam regionui, kuriame yra dauguma jūsų lankytojų
 • Serverio stabilumas
 • Serverio palaikymo komanda

4. Nuspręsti ar bus atliekamas SEO optimizavimas

Jeigu Jūsų svetainės tikslas pritraukti lankytojus iš Google paieškos sistemos, Jums reikia apie tai susimąstyti prieš paleidžiant svetainę. Turėkite galvoje kelis dalykus:

 • Nuspręskite pagal kokius raktažodžius norėsite būti matome Google
 • Numatykite biudžetą SEO optimizavimui metams
 • Nuspręskite kas darys svetainės vidinį ir išorinį optimizavimą

5. Svetainės biudžetas

Svarstant svetainės biudžetą reikia žinoti iš ko susideda pagrindinės išlaidos. Planuojant svetainės kūrimą, reikia numatyti biudžetą tokiems darbams:

 • Svetainės dizainas
 • Svetainės programavimas
 • Svetainės turinio kūrimas
 • Svetainės SEO optimizavimas

6. Sprendimas dėl svetainės dizaino

Tinklapio dizainas yra tai kas matoma visiems, pagal tai lankytojai susidaro nuomonę apie projektą. Tai yra taip pat vienas iš rimtesnių faktorių, kuris įtakos bendrą projekto kainą. Išlaidos tinklapio dizainui gali sudaryti iki 30-40 % viso internetinio projekto biudžeto.

Jeigu projekto biudžetas nenumato didelių išlaidų dizainui, vienas iš geriausių sprendimų yra pagamintų šablonų pirkimas. Templatemonster siūlo modernius šablonus už prieinamą kainą. Jūs pasirenkate ir nuperkate dizainą, kurį programuotojas gali panaudoti svetainės kūrimui.

Jeigu Jums kyla klausimų dėl svetainės kūrimo – mielai kviečiame kreiptis į EASYSEO! Padėsime ne tik su svetainės kūrimu, bet ir atsakysime į iškilusius klausimus dėl SEO.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *