Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
„Eilės iš širdies“- viešink eiles nemokamai - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

„Eilės iš širdies“- viešink eiles nemokamai

„Eilės iš širdies“ internetinis puslapis – tai galimybė nemokamai viešinti savo eilėraščius ir jais dalintis internetinėje erdvėje.

Kodėl to reikia? – daugelis žmonių kuria eilėraščius, tačiau niekur jų neviešina. Dažnas iš mūsų eilėraščius užsirašome į užrašų knygelę, kompiuterį ir be adresato jis lieka neperskaitytas ir niekieno neįvertintas. Todėl savaime kilo sumanymas, noras viešinti žmonių sukurtus eilėraščius per web svetainę www.eilesissirdies.lt.

Eilėraščiai nedingsta internetiniame puslapyje, jie niekur nepabėga, kaip įprasta su socialiniais tinklais. Šiuo aspektu malonu turėti tokią erdvė, kurioje kūryba išlieka. Dėl lengvesnio eilėraščio radimo, „Eilės iš širdies“ eilėraščiai yra kategorizuojami. Čia atsiranda meilės/išsiskyrimo; gyvenimo prasmės; šeimos/vaikų, palinkėjimų/sveikinimų, karo/tėvynės ir kt eilėraščių kategorijos. Tad kiekvienas norintis patalpinti, viešinti savo kūrybą „Eilės iš širdies“ internetiniame puslapyje gali priskirti, kokioje kategorijoje nori matyti savo eilėraščius.

Eilėraščių kategorijos – tai dažniausiai gyvenime paliečiamos temos. Todėl „Eilės iš širdies“ eilėraščiai – tarsi jausmų sugertukas, kuris leidžia kažkur paleisti jausmus, jais dalintis. Dažnu atveju eilėraščiai ateina iš skausmo, nusivylimo, prarastos meilės jausmų. Taip pat atsiranda šiais laikais labai aktuali karo ir Tėvynės tema. Taip „Eilės iš širdies“ internetinis puslapis įgauna dar vieną paskirtį – tarsi įvykių kalendorius, kuriame atsispindi asmenų nuotaikos ir požiūris į karą, jausmai Tėvynei. Čia matyti akivaizdus pokytis, naujas namų, Tėvynės supratimas, kad ji nėra savaime suprantamas faktas, duotybė.

„Eilės iš širdies“ internetinis puslapis gali pasitarnauti ne tik kaip puiki priemonė dalintis kūryba, bet ir semtis naujų minčių iš kitų. Smagu žinoti, kad kuri eiles ne tu vienas, kad kiti taip pat noriai dalinasi savo kūryba ir viešina ją drąsiai, nebijodami kritikos, ar kitų emocijų. Taip atsiranda bendruomeniškumo, draugiškumo jausmas.

Galiausiai, kai žinai, kad eilėraščiais galima su kažkuo pasidalinti, kad jie nebus nukišti į stalčių – ši mintis skatina kūrybiškumą ir norą daugiau kurti ir per kūrybą išreikšti savo mintis, jausmus, neišsakytas emocijas. Todėl internetinis puslapis „Eilės iš širdies“ ir gavo tokį pavadinimą. Jos tikrai sklinda iš pačios širdies gelmių.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *