Kategorijos

Ekologiškas plovimas padės sutaupyti

Atšilus orams ir nutirpus sniegui kiekvienas vairuotojas labiau pradeda rūpintis savo automobilio išvaizda, todėl padaugėja ne tik autoservisų lankytojų, bet eilės nusidriekia ir prie automobilių plovyklų, o nuosavus kiemus turintys vairuotojai išsitrukia kibirus, kempines ir automobilio valymo priemones. Nors šie automobilio valymo būdai yra gerai visiems žinomi ir labiausiai paplitę, tačiau nereikia pamiršti, kad jie visgi teršia aplinką ir neapsaugo jūsų automobilio. Miestuose padidėjus aplinkos taršai prie jos mažinimo galėtumėte prisidėti ir jūs, pasirinkdami ekologišką automobilio valymą su Easyshine.eu.

Ekologiško automobilių plovimo technologija atsirado Jungtinėse Valstijose, tačiau ši paslauga vis populiarėja Europoje ir ja jau galima pasinaudoti ir Lietuvoje. Tai išties paprasta automobilio valymo procedūrą, taupanti ir vandenį, ir jūsų laiką, kuri nėra brangesnė už įprastą automobilio plovimą automobilių plovykloje. Visų pirma, ekologiško automobilio plovimo metu nėra naudojamas vanduo ar jokie kiti įprasti chemikalai, vietoje jų yra pasitelkiamos nano technologijos ir specialios patentuotos valymo priemonės. Valant automobilį pasinaudojus ekologiškomis nano technologijomis, automobilis ne tik yra nuvalomas, bet ir padengiamas specialia nano delelių danga, kurios turi vandenį atstumiančių savybių bei lengviau atstumia nešvarumus, todėl automobilis ilgesnį laiką išlieka švarus ir blizgantis. Be to, šis ekologiškas Easyshine.eu plovimas turi ir poliravimo sąvybių, o automobilį ekologiškai nuplovus kelis kartus netgi pasidengia mikro įbrėžimai, todėl naudodamiesi šia technologija automobilio poliravimą galėsite pamiršti ilgam. Taip pat valant automobilį ekologišku būdu nesipurvina langai, ant jų nelieka vandens žymių. Šiuo nano technologijomis paremtu būdu automobilį drąsiai galėsite plauti ir žiemą, nes nebereiks rūpintis tokiomis problemomis kaip užšalusios durelių apsauginės gumos.

Taigi, pasirūpinkite ne tik aplinkos apsauga, bet ir savo automobiliu ir pasirinkite Easyshine.eu ekologiško automobilių išorės valymo paslaugas. Naudodamiesi jomis ne tik sutaupysite vandens ir laiko, bet ir rečiau reikės plauti automobilį, todėl sutaupysite ir pinigų. Be to, jūsų automobilis išlaikys blizgesį ir ilgą laiką atrodys taip tarsi jis būtų ką tik išplautas. Todėl pamirškite tradicines automobilio valymo priemones ir pasirinkite Easyshine.eu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *