Ekstrudinis polistirenas

ekstrudinis polistirenasEkstrudinis polistirenas – apšiltinimo medžiaga, kuri puikiai tiks ekonomiškam namų įrengimui!

Pamatus, savo statomame name, pastate labai svarbu apšiltinti, nes būtent pamatai yra ta vieta, per kurią į namus patenka drėgmė, vanduo bei šaltis. Šių veiksnių sukeliamas diskomfortas, deja, yra bene mažiausia problema. Drėgmė bei šaltis kelia didžiulę grėsmę pastato struktūrai. Nepamirškime, kad pamatai yra ta namo dalis, kuria rūpintis reikia labiausiai.

Pamatų apšiltinimui dažniausiai naudojama medžiaga yra ekstrudinis, arba kitaip vadinamas ekstruzinis polistirenas. Tai apšiltinimo medžiaga sudaryta iš tolygiai išsidėsčiusių, uždarų porų. Rekomenduojame naudoti TECHNONICOL ekstruzinį polistireną, kuris puikiai tinka naudoti tiek stogo, tiek grindų, taip pat fasadų apšiltinimo sistemos įrengimui. Ekstrudinis polistirenas vertinamas dėl savo cheminio atsparumo, savybės neįgerti vandens, jis taip pat nesipučia, nekeičia savo formos ir svarbiausia – nepūva. UAB „Kečas“ mielai pasiūlys ir patars kokį ekstruzinį polistireną pasirinkti, pakonsultuos įrengimo klausimais.

Kodėl ekstrudinis polistirenas TECHNONICOL yra geras pasirinkimas?

Šio produkto panaudojimo spektras ypač platus, kaip jau minėta, jis tinka tiek stogo, tiek pamatų apšiltinimui pastate, tad nereikės ieškoti, kitų panašios paskirties produktų, skirtingoms namo dalims.

Ekstruzinis polistirenas statybos rinkoje pasirodė prieš daugiau nei 60 metų, tačiau iki šiol nėra rasta jokia kita medžiaga, kuri taip puikiai tiktų apšiltinimo darbams. Ji universali, neturinti analogo, yra naudojama tiek pramoniniams pastatams, tiek gyvenamiesiems namams apšiltinti. Ekstruzinis arba ekstrudinis polistirenas – putų medžiaga priskiriama ekologinei klasei, todėl su ja ypač sudėtinga konkuruoti kitoms apšiltinimo medžiagoms. Kompanija TECHNONICOL gamina ekstruzinį polistireną, pasitelkusi naujausias gamybos technologijas, tad išvengiama aplinkos taršos ar kitokio neigiamo poveikio, pastato eksploatacijos metu.

UAB „Kečas“ siūlo rinktis TECHNONICOL XPS CARBON PROF ekstrudinį polistireną. Tai patikrintas, aukštus kokybės standartus atitinkantis produktas, kuris pasitarnaus apšiltinant Jūsų būsimus namus, ar pramoninės paskirties pastatus, taip pat ateityje užtikrins komfortabilų naudojimą, ar tai būtų apgyvendinimas ar darbo vieta. Šiuo metu galime pasiūlyti keleto išmatavimų ekstrudinį polistireną. Tai 2, 3, 4 ir 5 cm storio produktas.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.