Elektrikas – viena populiariausių specialybių, kurios nesensta

Keičiantis laikams, keičiasi ir žmonių gyvenimo būdas, poreikiai, gyvenamoji aplinka, technologijos. Dvidešimt pirmame amžiuje vis daugiau ir daugiau sferų automatizuojasi, tampa pažengusios technologijų srityje. Todėl kuo toliau, tuo labiau mažėja tam tikrų profesijų, pavyzdžiui: sandėlio darbuotojai, krovėjai, rušiuotojai, pakuotojai ir pan. Tačiau elektriko paslaugos negali vykti automatizuotai ir be žmogaus prisilietumo. Kiekviename pastate įrengta elektros sistema turi būti nuolat prižiūrima, atnaujinama ar naujai įvedama. Tam yra reikalingas elektrikas. Žinoma elektros prietaisai dabar daug modernesni, tačiau pats darbas turi būti atliktas rankomis. Paprastai elektrikas visų pirma apžiūri, tuomet randa pažeidimus ar gedimus, tuomet nustato ką tiksliai reiks keisti arba naujinti ir jau tada pradeda darbus vienas savarankiškai arba su keleta kitų pagalbinių elektrikų.

Kokios yra elektriko paslaugos?

Kiekvieno elektriko paslaugos priklauso nuo jo patirties bei specializacijos. Galimi du variantai – elektrikas ir elektrikas-inžinierius. Elektriko paslaugos apsiriboja su elektros sistemos gedimų radimu, šalinimu, elektros prietaisų pajungimu bei jų taisymu. Na o elektrikas inžinierius jau gali dirbti kiek platesniu profiliu. Elektrikas inžinierius puikiai atlieka ne tik visus darbus kaip įprastas elektrikas, tačiau kartu ir geba suprojektuoti elektros sistemą, ją pajungti, taip pat nustatyti gedimus jei nutinka avarija  pastato elektros skydelyje ar kitoje neaiškioje vietoje. Elektrikas inžinierius puikiai pakonsultuos tiek didelio tiek mažo projekto klausimais, kai kalbama kokia elektros pravedimo sistema tinkamiausia būtent tam projektui.

Elektriko paslaugos į namus

Kiekvienas elektrikas visada pirmiausia konsultuos telefonu ar kitomis susisiekimo priemonėmis, tuomet atvyks į objektą jį apžiūrėti ir galiausiai pradės darbus. Elektriko paslaugos paprastai priklauso nuo darbų apimties. Paprasti elektros technikos pajungimai kainuoja iki 50 eur. Šiuo atveju tai būtų skalbimo mašinos, viryklės, indaplovės, džiovyklės ar kitų prietaisų pajungimas. Na o jei randami gedimai, elektros laidų pažeidimai ar reikalingi atnaujinimai elektros sistemoje – tuomet darbo įkainis kyla. Paprastai kaina prasideda nuo 50 eurų ir gali siekti net ir kelis tūkstančius (neįskaitant priemonių kainos).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.