Kategorijos

Elektrinių pjūklų dalys, kurias dažniau tenka keisti

 

Norint išsirinkti grandininį pjūklą pirmiausia iškyla klausimas, koks tinkamas – elektrinis ar benzininis. Peržvelgus kelias parduotuves tampa aišku, kad elektriniai pjūklai ženkliai pigesni, o jų galia mažesnė. Tačiau ir jų apimtys mažesnės, įrankis lengvesnis. Taigi, jeigu toje vietoje, kur bus naudojamas pjūklas yra elektros šaltinis, neketinate pjauti malkų miške, o tik savo kieme, galite rinktis elektrinį pjūklą.

Elektrinių pjūklų dalys, lemiančios saugų pjovimą

Šie pjūklai turi grandinės stabdį, tai vienas iš svarbiausių elementų užtikrinančių saugų darbą, pjūklui atsitrenkus į kažką kietą, grandinė išsijungs dar nespėjus nukristi pjūklui ant žemės. Taip pat svarbi elektrinių pjūklų dalis perkrovos apsauga, apsauganti nuo įrankio perkaitimo ir užtikrinanti jo ilgaamžiškumą.

Paprastesnė priežiūra, lengvas užvedimas.

Elektrinių pjūklų dalys nuo benzininių šiek tiek skiriasi, juose nėra oro ir kuro filtrų, todėl ir priežiūra lengvesnė, nereikia valyti oro filtrų. Tiesa, šie pjūklai grandinės tepimo sistemai naudoja alyvą, kaip ir benzininiai. Didelis patogus tas, kad elektriniai prietaisai yra žymiai tylesni, darbas su jais mažiau vargina. Pjūklą užvesti užtenka pajungti jį į elektrą ir paspausti mygtuką, todėl su juo malkų kiekvienai dienai galėtų prisipjauti net moterys ir pagyvenę žmonės. Šiuolaikiškų elektrinių pjūklų variklių galia siekia 2000 W ir daugiau. Jų didžiausi privalumai – lengvesni, patogiau valdomi, mažiau vibruoja, reikalauja mažiau priežiūros. Minusai – negalima dirbti per lietų, tai daugiau buičiai tinkamas prietaisas, o ne profesionaliam pjovimui.

Jeigu nusprendėte įsigyti elektrinį grandininį pjūklą, visada galite konsultuotis su pardavėjais. Turintys pakankamai kompetencijos pardavėjai patars, kokį įrankį pasirinkti atsižvelgiant į planuojamus atlikti darbus bei kitas aplinkybes.

Kai kurios elektrinių pjūklų dalys taip pat dyla ir ilgainiui jas reikia pakeisti naujomis. Įsigyti reikiamų detalių galima internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt Šioje parduotuvėje rasite didelį benzininių ir elektrinių pjūklų dalių pasirinkimą; nuo tinkamų grandinių ir juostų iki jungiklių, grandinės įtempėjų, kuro bako kamščių. Tinkamai prižiūrint ir laiku pakeičiant detales pjūklo tarnavimo laikas bus dar ilgesnis.

 

 

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *