Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Elektroepiliacijos privalumai ir trūkumai - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Elektroepiliacijos privalumai ir trūkumai

Moterys, besidominčios ilgalaikiu nepageidaujamu plaukelių šalinimu nuo kūno, tikriausiai žino vieną iš efektyviausių metodų – tai elektroepiliacija. Elektroepiliacija – tai nepageidaujamų plaukelių šalinimas elektros impulsais: naudojant plonus zondus plauko folikulas paveikiamas elektra ir suardomas. Pakartojus reikiamą kiekį procedūrų plaukeliai niekada daugiau nebeatauga.  Šis metodas Europoje gyvuoja jau virš 100 metų, visus šiuos metus elektroepiliacijos procedūros buvo tobulinamos.

Visi depiliacijos būdai turi savus pliusus ir minusus, tad metas apžvelgti elektroepiliacijos privalumus ir trūkumus.

PRIVALUMAI

TRŪKUMAI

•    Elektroepiliacija – pats patikimiausias metodas šalinant nepageidaujamus plaukelius visam laikui, kadangi elektros impulsų pagalba pavyksta visiškai sunaikinti plauko šaknį bei folikulą, todėl tokiu būdu pašalintas plaukas nebeturi galimybės ataugti. FDA ir Amerikos medicinos asociacija pripažįsta tik elektroepiliacijos metodą, kaip būdą 100% pašalinti plaukus visam laikui

•    Elektroepiliacija – sudėtinga procedūra reikalaujanti iš ją atliekančio specialisto aukštos kvalifikacijos bei patirties.

•    Elektroepiliacijos būdu galima pašalinti ne tik tamsius plaukus, bet ir šviesius. •    Egzistuoja komplikacijų tikimybė – uždegimų, randų, dėmių ant odos. Elektroepiliacijos metu pažeidžiama oda, tad nesilaikant higienos reikalavimų procedūros metu ar dėl kokių nors kitų individualių paciento ypatumų gali kilti komplikacijos, kartais net didesnės nei patys nepageidaujami plaukeliai.
•    Elektroepiliacija tinka bet kokio tipo odai. •    Daugelis Lietuvoje specialistų vis dar dirba su sena įranga, todėl procedūros skausmingos, dažnai prireikia nuskausminamųjų. Naujos kartos elektroepiliatoriai nebeskausmingi, todėl elektroepiliacijos procedūros malonesnės.

 

•    Elektroepiliacijos būdu pašalinti plaukelius visam laikui kainuoja mažiau nei  lazerinė epiliacija ar fotoepiliacija.

 

 

•    Elektroepiliacijos būdu plaukeliai šalinami po vieną, todėl procedūros užtrunka ilgai.

•    Puikiai tinka šalinti plaukelius įvairiose kūno zonose, net ir veido srityje.

 

•    Prieš procedūrą ir po procedūrų keletą dienų negalima degintis saulėje bei soliariume.
•    Jeigu kenčiate nuo įauginėjančių plaukelių – elektroepiliacijos būdu pašalinsite linkusius įauginėti plaukelius.

 

•    Kenčiantiems nuo padidėjusio plaukuotumo puikus būdas išlaisvinti save nuo įkyrių plaukelių, kadangi nuolatiniai pešiojimai, skutimai, depiliacija vašku ar cukrumi tik dar labiau sudirgina plaukelius ir odą.

Jei galvojate apie ilgalaikį plaukelių pašalinimą elektroepiliacijos būdu ir įvertinote visus procedūros privalumus bei trūkumus siūlome daugiau informacijos apie šią procedūrą pasiskaityti www.plaukeliusalinimas.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *