Kategorijos

Epiliatoriai – kaip sumažinti jų keliamą skausmą ir prižiūrėti odą?

Depiliacija
Depiliacija

Gražios ir glotnios kojos, kurias taip ir norisi paliesti – štai apie ką svajojame atėjus vasarai, kuomet šalin padedame pėdkelnes ir kelnes. Norėdamos džiaugtis švelnia kojų oda, pašalinti plaukus nuo veido, rankų, pažastų, bikini srities, susiduriame su klausimu – kas geriau: epiliavimas ar depiliavimas. Skirtumas tas, jog epiliuojant, plaukeliai nenuskutami, o pašalinami „su šaknimis“. Tai neleidžia jiems taip greitai vėl ataugti, nes skutimas – kad ir efektyvus, tačiau trumpalaikis sprendimas.

Epiliatoriai – prietaisai plaukeliams šalinti su specialiais smulkiais pincetais. Kadangi epiliuojant vienu metu pašalinama daug plaukelių, procedūra gana skausminga. Kaip ten bebūtų, skausmą galima mažinti. Dauguma epiliatorių turi du galimus greičius, tad pasirinkus mažesnį greitį plaukeliai bus šalinami lėčiau, o skausmas bus mažesnis. Taip pat kai kurie epiliatoriai turi skausmo malšinimo sistemas. Jau nuo seno žinoma, jog skausmas puikiai malšinamas šalčiu. Ši funkcija sėkmingai pritaikyta ir gaminant epiliatorius. Taip pat skausmui malšinti naudojamas pučiamas vėjelis – juk užsigavę taip pat pučiame skaudančią vietą. Dar vienas skausmo malšinimo būdas – intensyvus epiliuojamos vietos masažas.

Vieni epiliatoriai gaminami su nuimama skutimosi galvute, kiti – be jos. Į tai verta atkreipti dėmesį. Jei norite, kad plaukelių šalinimas būtų ne tik efektyvus, bet ir higieniškas, svarbu, kad būtų galimybė nuimti, išvalyti ir išplauti skustuvo galvutę. Ne visi epiliatoriai turi plaunamą skutimosi galvutę, tad verčiau rinktis ją turinčius prietaisus. Dar viena nauja ir efektyvi naujovė – sidabro jonų technologija, turinti antimikrobinį ir antibakterinį poveikį.

Jei pirmą kartą įsigijote epiliatorių ir niekada nesate bandžiusios šios procedūros, pradėkite nuo ne tokių jautrių kūno vietų. Geriausiai būtų pradėti nuo kojų ar rankų plaukelių šalinimo. Tik vėliau, kai jau įgusite, galite pamėginti šalinti plaukelius nuo pažastų ar bikini srities. Kai kurie epiliatoriai gaminami su jautrių vietų gaubteliu jautriai odai.

Kartais gali atsitikti taip, kad nuo epiliacijos ilgainiui kai kurie plaukeliai gali įaugti. Tam patartina atlikti odos šveitimo procedūras. Galite naudoti tiek pilingą, tiek paprasčiausiai kavos tirščius – svarbiausia tai, kad oda būtų gerai nušveičiama.

Epiliatorių pasirinkimas – tikrai didelis. Kai kuriems jų taikomos akcijos. Geriausia rinktis žinomų firmų laiko patikrintas prekes. Italijos, Olandijos, Vokietijos gamintojai siūlo įvairaus dizaino ir funkcijų epiliatorius. Jų kaina įvairi, tad yra galimybė kiekvienai rinktis pagal kišenę. Vis gi, geriau išleisti kiek didesnę pinigų sumą ir įsigyti kokybišką bei patikimą prekę. Labiausiai verta rinktis epiliatorių su skausmo malšinimo sistema, nuimama ir plaunama skutimo galvute, akumuliatoriniu įkrovimu, belaidį, atsparų vandeniui, patogų laikyti ir naudotis, dviejų ar daugiau greičių.

Atlikusios epiliaciją, patepkite kojas aliejuku – tai suteiks joms ypatingo žvilgesio prieš vasaros saulę, o Jūs pasijusite lyg deivė.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *