Kategorijos

Erdvių sandarumo tikrinimas

Visi statiniai yra sudaryti iš tam tikrų erdvių bei jų sandūrų: namai sudaryti iš kambarių, rūsių, garažų, gamyklos iš gamybai skirtų patalpų ir sandėlių, pastatų inžinerinės sistemos iš vamzdynų. Pastatams “sėdant” ir juos veikiant išorinėms jėgoms bei gamtos stichijoms, šios konstrukcijos patiria apkrovą ir minimalų judėjimą, todėl atsiranda (mikro) plyšiai. Šie plyšiai yra nepastebimi ir dažniausiai yra aptinkami silpniausiose vietose.

Pastatų nesandarumas

Pastato nesandarumas taip gali atsirasti dėl statybos broko arba aplaidaus statybininkų darbo. Esant nesandarumui, viskas priklauso nuo to, kaip greitai bus reaguojama sprendžiant problemą. Ilgas delsimas gali atnešti negrįžtamų padarinių, pastatui gali prireikti remonto. Erdvių sandarumo tikrinimas yra pirmoji pagalba siekiant išvengti nuostolių, o efektyvi ir šiuolaikiška įranga leidžia aptikti net iki 100% mikro įtrūkimų, kurie yra nepastebimi plika akimi. Ar įsivaizduojate, kiek laiko užtruktų surasti kelis įtrūkimus 500 kvadratinių metrų plote be įrangos? Naujausios technologijos, tokios kaip elektros srovės impulsai arba dūmų testas leidžia greitai aptikti visas problemines vietas net ir dideliuose plotuose, taip užtikrinant maksimaliai efektyvų darbą. Kadangi šie sandarumo tikrinimo metodai yra draugiški aplinkai, galima patikrinti tiek gyvenamas, tiek negyvenamas patalpas, rūsius, biurus, garažus, sandėlius, vamzdynų jungtis ir kitas erdves.

Sandarumo testas naudojant dūmus
Sandarumo testas naudojant dūmus

Erdvių sandarumo tikrinimui pasitelkiame naujausią įrangą, todėl problemines vietas surandame taupydami savo ir klientų laiką. Galime nesunkiai pasiekti net tokias vietas, kur priėjimui trukdo išvedžiotos komunikacijos ir vamzdžiai, pvz. požeminėse aišktelėse. Greitas, efektyvus darbas ir tinkama įranga leidžia klientams taupyti kaštus, o pastatų erdvėms grąžinti sandarumą, estetiką ir ilgaamžiškumą.

Stogo dangos remontas

Dūmų testas naudojamas ne tik patalpų ar erdvių nesandarumui tikrinti, bet tai puiki priemonė ir stogo dangos defektų aptikimui. Stogo remontas – dar viena sritis kur sėkmingai taikomas šis metodas. Lygiai taip pat kaip didelėse erdvėse sunku aptikti trūkius ir kitus nesandarumus, taip ir stogo dangoje pasitaiko dideli plotai su nedideliais, bet klastingais pažeidimais.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *