Erotinės prekės — ne tik jaunoms poroms, bet ir ilgamečiams sutuoktiniams

erotinės prekėsVisos erotinės prekės, taip pat vadinamos sekso žaislais, objektais, prietaisais arba aksesuarais, — tai suaugusiųjų žaislai, alternatyva įžengusiems į suaugusiųjų pasaulį, kuriame svarbų vaidmenį atlieka intymūs santykiai ir erotika. Lietuvoje erotinės prekės vis labiau populiarėja, nors dalis žmonių vis dar mano, kad tai yra tabu, ištvirkimas ar net iškrypimas, tačiau jaunesnės poros supranta, jog erotinės prekės padeda ne tik patenkinti seksualinius poreikius, bet ir juos paįvairinti.

Kad jaunos poros yra drąsios ir smalsios savo intymiame gyvenime — tai yra faktas. Jie puikiai moka naudotis internetu, ten nesunkiai randa informacijos apie įvairiausias erotines prekes, jų funkcijas, pasiūlą, naudą ir net atsiradimo istoriją.

Erotinės prekės užsienyje yra laikomos netgi alternatyva šeimyninei pagalbai (angl. marital aid). Be to, kai šeimą ištinka krizė, „erotinės prekės“ skamba kur kas patraukliau nei „šeimyninė pagalba“. Ilgamečiai partneriai ar sutuoktiniai anksčiau ar vėliau susiduria su vienokiais ar kitokiais sunkumais: išblėsta aistra, rutina užgožia seksualinius interesus ir smalsumą, prasideda barniai dėl buitinių smulkmenų, pavydas, priekaištai ir pan. Tokiu atveju gali padėti erotinės prekės. Žinoma, kai barnis arba nesantaika jau įsisenėję, tuomet pirmas žingsnis visgi turėtų būti — pokalbis. Sekso žaisliukai gali ne tik padėti atgaivinti jau blėstančius romantiškus santykius, bet ir būti puiki prevencinė priemonė.

Išduosime Jums paslaptį, jei norite būti patenkinti savo seksualiniu gyvenimu, pagalvokite kaip padaryti savo partnerį laimingą. Dažnas galvoja tik apie save ir pasineria į neigiamas mintis: man negera, man nepatinka, Tu ne taip darai, Tu nemėgini, Tu galėtum, aš nenoriu… O derėtų atsisakyti neigiamų minčių ir pagalvoti: „ką aš galėčiau padaryti, kad maloniai nustebinčiau savo partnerį ir suteikčiau jam malonumą intymioje veikloje“. Juk laimingas žmogus aplinkinius labai lengvai gali užkrėsti teigiamomis emocijomis (lygiai taip pat ir atvirkščiai). Todėl norėdami išlaikyti puikius santykius mąstykite pozityviai, pamirškite kaltinimus ir pagalvokite kokiais sekso žaisliukais galėtumėt maloniai nustebinti savo partnerį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.