Kategorijos

Esminiai patarimai parduodantiems automobilius

Automobilio pardavimas ne visada yra greitas, paprastas ir nesudėtingas. Priešingai, jei norite už savo transporto priemonę gauti numatytą pinigų sumą, turite būti kantrūs. Kaip parduoti automobilį, kad iš jo gautumėte pelno? Kaip tam pasiruošti? Profesionalūs prekiautojai turi savo metodus. Šiame straipsnyje pateikiame šiuos išbandytus metodus, kurie padidins jūsų galimybes sėkmingai ir pelningai parduoti savo transporto priemonę.

Kas lemia pardavimo kainą?

Nustatydami numatomą sumą, atsižvelkite į keletą veiksnių, kurie gali sumažinti vertę. Pasak ekspertų, didžiausias kaltininkas yra didelė rida, kuri gali sumažinti automobilio kainą net keliolika procentų. Tam didelės įtakos neturite, tačiau potencialų pirkėją galite įtikinti kitais būdais – užpildyta techninės priežiūros knygele ir sąskaitomis faktūromis už įsigytas dalis. Brangiai superkame automobilius: deiauta.lt.

Tai, kad automobilis yra naudotas, nereiškia, kad jis turi taip ir atrodyti. Kainą sumažins apgadintas salonas ir matomi nusidėvėjimo požymiai. Tai galima ištaisyti kruopščiai ruošiant automobilį pardavimui, o tiksliau – taikant metodus, kuriuos aptarsime toliau.

Svarbiausi dalykai planuojant parduoti automobilį

Švarus automobilis rodo, kad savininkas juo rūpinosi, todėl jis yra geros būklės. Tai taip pat rodo pagarbą pirkėjui, kuris tikrai norėtų sėsti į blizgančią ir kvepiančią transporto priemonę. Yra viena išimtis – vizualiniai aspektai nėra svarbūs, jei automobilį planuojate parduoti dalims.

Svarstydami, kaip paruošti automobilį pardavimui, turite žinoti, kad paviršutiniško valymo plovykloje nepakanka. Čia svarbios detalės, nuo kurių priklauso bendras vaizdas. Be to, pirkėjai mėgsta žvilgtelėti į mažiausius kampelius. Juk jūsų vaidmuo – pateikti kuo geresnį automobilio vaizdą, o pirkėjui rasti trūkumus, kurie padės gauti mažą kainą. Taigi ką turite padaryti prieš pateikdami savo automobilį pardavimui?

Rūpinkitės savo automobilio išvaizda:

  • nuplaukite smėlį, dulkes ir purvo likučius aukšto slėgio vandens sistema;
  • kėbulo šampūnu ir minkštu šepetėliu pašalinkite visus nešvarumus;
  • dar kartą nuplaukite kėbulą vandeniu ir nuvalykite jį guminiu gremžtuku;
  • blizginkite kėbulą naudodami minkštą šluostę ir tinkamą blizgiklį arba poliravimo priemonę.

Tvarkydami kėbulo išvaizdą, nepamirškite langų, priekinių žibintų ir priekinio stiklo valytuvų. Taip pat pašalinkite korozijos pėdsakus (padės fosforo rūgšties rūdžių šalinimo priemonė) – tai geras sprendimas, jei galvojate, kaip parduoti automobilį už gerą kainą. Nuplaukite ir ratlankius – prasta jų būklė gali reikšti, kad juos reikia atnaujinti arba pakeisti naujais.

Ruošiant automobilį pardavimui taip pat reikia kruopščiai išvalyti saloną. Pradėkite nuo apmušalų, įskaitant sėdynes, kilimėlius, grindis ir lubas, siurbimo. Daugiausia trupinių susikaupia mažiausiuose tarpuose, pvz., tarp sėdynių. Jų galite atsikratyti naudodami smulkų dulkių siurblio antgalį. Nepamirškite išsiurbti ir išplauti kilimų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *