Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Estetinis plombavimas vadinamas pažeistų dantų audinių atkūrimu

Kategorijos

Estetinis plombavimas – nudilusiems, ėduonies pažeistiems ar spalvą pakeitusiems dantims atkurti

Estetinis plombavimas specialistų vadinamas pažeistų dantų audinių atkūrimu. Jei Jūsų dantys yra nudilę, turi ėduonies pažeidimų ar pakitusią spalvą, tai – vienas efektyviausių gydymo būdų. Svarbu pasirinkti su profesionalia įranga dirbančią dantų gydymo kliniką ir patyrusius specialistus, mat tai išties daug kruopštumo reikalaujanti procedūra.

Daugeliui klinikos „Dantų harmonija“ pacientų kyla klausimas, kaip gi atliekamas estetinis dantų plombavimas ir ar jis yra efektyvus. Anot specialistų, tokios procedūros metu atliekant dantų restauraciją suformuojamos vagelės, kauburėliai, išlyginamas dantų lankas, parenkama kitus dantis atitinkanti spalva. Po procedūros pacientai gali džiaugtis puikia šypsena ir atkurta dantų struktūra, spalva, forma, danties bruožais.

Kiek dantų galima atkurti plombuojant dantis?

Vienos estetinio plombavimo procedūros metu galima atkurti net šešis dantis. Pacientai nejaučia skausmo ar diskomforto, nes dantų atkūrimo metu naudajami nuskausminamieji. Toks gydymas gali būti taikomas ir priekiniams, ir krūminiams dantims, o vieno danties  atkūrimas užtrunka apie vieną valandą. Klinikoje „Dantų harmonija“ estetinį plombavimą atlieka patyrę profesionalai, naudojamos tik aukščiausios kokybės dantų gydymo medžiagos ir modernios priemonės, todėl galite būti užtikrinti kokybiška procedūra ir ilgalaikiu rezultatu.

Kada rekomenduojamas estetinis dantų plombavimas?

Estetinį plombavimą klinikos „Dantų harmonija“ specialistai rekomenduoja tais atvejais, kai pacientas yra nepatenkintas pakitusia dantų spalva. Pasitaiko atvejų, kuomet atliekant dantų balinimą nepavyksta pasiekti norimos dantų spalvos ir estetinis plombavimas lieka vienintele išeitimi. Taip pat toks gydymo būdas taikomas siekiant atstatyti prarastus dantų audinius. Nudilusių, nuskilusių dantų audinius specialistų kruopštus darbas padeda paversti puikia šypsena. Tokiu būdu Jums ne tik grąžinamas pasitikėjimas savimi, bet ir atkuriama kramtymo funkcija, suteikianti galimybę mėgautis norimu maistu. Estetinis plombavimas padeda pašalinti ir dantų tarpus, apsaugoti karieso pažeistus dantis.

Ar atliekant procedūrą pažeidžiami dantys?

Atliekant estetinį plombavimą, pacientų dantys nėra pažeidžiami, todėl dėl to rūpintis neverta. Šlifuojamas tik plombuojamo danties paviršius, danties audiniai išlieka nepakitę.

Kiek vizitų prireiks ir kada galėsiu džiaugtis puikia šypsena?

Prieš atliekant procedūrą, Jus gydantis gydytojas apžiūrės Jūsų dantis, atliks reikiamus diagnostinius tyrimus ir supažindins su estetinio plombavimo trukme. Įprastai tokiai procedūrai pakanka vieno ar kelių vizitų klinikoje. Jei pacientui prireikia atlikti visų priekinių dantų estetinį plombavimą, rekomenduojami du arba trys vizitai.

Kiek kainuoja estetinis plombavimas?

Verta paminėti, kad estetinio plombavimo procedūros kaina yra mažesnė nei dantų restauracija laminatėmis ar vainikėliais, o rezultatu galite džiaugtis net iki septynerių metų ar ilgiau. Žinoma, reikėtų nepamiršti įprastos dantų higienos, vengti dažančių medžiagų turinčių maisto produktų ir gėrimų.

Kviečiame pasikonsultuoti su klinikos „Dantų harmonija“ specialistais ir pasirinkti Jums labiausiai tinkantį dantų gydymo būdą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *