Kategorijos

Eteriniai aliejai Jūsų plaukams

eteriniai aliejaiJau mūsų protėviai yra pastebėję, kad nuolat naudojami eteriniai aliejai padeda mūsų plaukams natūraliai žvilgėti, stabdo slinkimą, žilimą ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Eteriniai aliejai pasižymi antiseptiniu, antivirusiniu, antigrybeliniu poveikiu. Taip pat ramina, atpalaiduoja, energizuoja nervų sistemą. Trumpai apžvelgsime gydomąsias eterinių aliejų savybes.

Norintiems išvengti plaukų slinkimo – levandų, kiparisų ar rozmarino eteriniai aliejai plaukams turėtų atkreipti jūsų dėmesį. Bene pats paveikiausias yra rozmarino produktas. Siūloma jį naudoti įpilant į šampūną ar sumaišius su baziniu aliejumi, palepinti savo galvą masažu. Norintiems apsiginti nuo nepageidaujamų pleiskanų, padės rozmarino, kedro, levandų, arbatmedžio eteriniai aliejai. Riebiems plaukams – arbatmedis, o sausiems – rozmarinas. Stimuliuokite savo plaukus losjonu nuo plaukų slinkimo masažuodami juos rytais. Beveik nusausinkite plaukus, masažuokite švelniai, stenkitės nepažeisti plaukų.

Taip pat galite pasidaryti kaukę, padedančią nuo plaukų slinkimo. Ją naudokite kartą per savaitę, pusvalandį prieš galvos plovimą. Šampūnas turėtų būti įtrinamas dar prieš sušlapindami plaukus vandeniu, kad eteriniai aliejai būtų nuplaunami. Tokios kaukės paruošimui reikės 40 lašų simondsijų aliejaus, 8 lašų nakvišų aliejaus, 2 lašų pelargonijos ir 2 lašų imbierinės citrinžolės eterinių aliejų.

Bijote pradėti plikti anksčiau laiko, o gal jau susidūrėte su šia problema? Sumaišykite 3 lašus rozmarinų, 4 lašus pelargonijų, 4 lašus levandų, 1 bosvelijos, 4 lašus kiparisų, 2 cinamono ir 2 kadagių ar uosių eterinių aliejų. Šią plaukų kaukę naudokite prieš eidami miegoti. Ypatingai ištrinkite praplikusias vietas, tačiau nepamirškite palepinti ir visos galvos.

Eteriniai aliejai kaina nusileidžia brangiems cheminiams preparatams, nors turi išties daug vertingų gydomųjų savybių ir yra natūralūs.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *