Kategorijos

Fasado apdaila – nauda, grožis ir galimybė sutaupyti

fasado apdailaVisais laikais žmonės stengdavosi sutaupyti. Taupome mes įvairiais atžvilgiais. Vieni tai daro pirkdami pigesnį maistą, kiti – naudodami viešąjį transportą, mažindami vandens bei dujų išlaidas ir galybe kitų būdų. Tačiau yra tokių sričių, kuriose šykštus moka dvigubai. Ir čia kalbama apie statybų bei remonto pramonę. Kaip tik šioje vietoje reikėtu taupyti ne „čia ir dabar“, o mąstyti žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą. Juk ir į remontą ir į statybas investuojamos didžiulės pinigų sumos. Fasado apdaila – tai naujovė, padėsianti jums išvengti nereikalingų apdailos išlaidų ateityje, bei sutaupyti šilumos šaltuoju sezonu. Šiame straipsnyje trumpai aptarsime kas gi ta fasado apdaila. Taip pat smulkiau sužinosite kuo ji naudinga jūsų piniginei bei aptarsime kokias plokštes naudoti rekomenduojama renovuojant namą būtent šiuo būdu.

Susipažinkime su fasado apdaila bei HPL

hplNamų išorę galima sutvarkyti įvairiais būdais. Galima ją tinkuoti, užglaistyti ir nudažyti. Šis būdas yra pigiausias „tam kartui“, tačiau sprendimas nėra ilgalaikis. Laikui bėgant sienos susidėvi nuo įvairiausių aplinkos veiksnių, tokių kaip temperatūrų pokyčiai, UV spinduliai, bei vandalų veiklos padariniai. Tuo tarpu mūsų siūlomas produktas pagamintas iš HPL, todėl yra atsparus visoms išvardintoms negandoms. Plokštės su HPL sluoksniu visiškai nebijo ultravioletinių spindulių. Ši medžiaga gaminama veikiant itin aukštam slėgiui bei temperatūrai ir testuojama ekstremaliomis sąlygomis, todėl produktas puikiai tarnauja ir žiemą ir vasarą. Vis dėlto mūsų siūlomas sprendimas išsiskiria ne tik HPL išore, bet ir struktūra. Fasado apdaila montuojama paliekant tarp išorinės namo sienos ir HPL plokštės oro tarpą, o kokie to rezultatai, aptarsime netrukus.

Kodėl fasado apdaila naudinga jūsų piniginei?

Visi žinome, kad namo sienoms kvėpavimas ne mažiau svarbus, nei žmogui. Kaip nekvėpuojantis žmogus uždusta, taip atitinkamai nekvėpuojančios sienos pelija. Šiems procesams didelę įtaką turi ir vidinė namo apdaila, tačiau išorė taip pat labai svarbi. Kadangi montuojama paliekant oro tarpą, bet neužkemšant originalios namo sienos, užtikrinama puiki ventiliacija. Viso to rezultatas – visa drėgmė arba išvėdinama, arba nuteka fasado apdaila žemyn, todėl pelėsis nesikaupia. Dar daugiau: šis renovacijos būdas yra kur kas ilgaamžiškesnis. Visų pirma dėl aukšto HPL atsparumo, o antra – dėl anti-graffiti apsaugos, padėsiančios išterliotą namo sieną nuvalyti kur kas paprasčiau. Vienintelis trūkumas – aukštesnė kaina, tačiau nepamirškite, jog šykštus moka dvigubai, o nekilnojamas turtas tikrai nėra ta sritis, kurioje norėtumėte taupyti ateities sąskaita.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *