Fasado valymo paslaugos

Fasado valymas yra viena iš svarbiausių užduočių siekiant teigiamos įmonių ir pastatų išvaizdos. Daugiaaukščiai pastatai valomi dideliame aukštyje, todėl tai yra sudėtinga užduotis profesionaliems stiklams ir pastatų valytojams, kuriems taikomi griežti saugos reikalavimai. Skirtingos fasadų medžiagos, pvz. nerūdijančiam plienui, stiklui, lakuotam metalui, variui ar akmeniui reikalingi jiems pritaikyti valymo metodai. Valant stiklą ir fasadą, ekologiškumas tampa vis svarbesnis, todėl rekomenduojama valyti specisliomis valymo sistemomis.

Profesionalaus fasado valymo sistemos. Fasadų, pagamintų iš stiklo, plieno ar natūralaus akmens, valymui rekomenduoja naudoti teleskopinius stulpus ir tinkamus šepečius. Taip išvengiama kopėčių, darbinių platformų ir pastolių naudojimo, nes revoliucinė sistemos polių technologija leidžia išplėsti teleskopinius stulpus iki 20 m aukščio, užtikrinant optimalų stabilumą ir mažą stulpų svorį. Vanduo per žarną tiekiamas į šepetį, kurio judėjimas mechaniškai pašalina nešvarumus nuo fasado. Visų pirma  sistema leidžia saugiai ir efektyviai valyti aukštyje.

Fasado valymas grynu vandeniu. Savo gryno vandens valymo sistema, valymo prietaisai, leidžia pašalinti nešvarumus nuo stiklo ir kitų fasadų paviršių. Nenaudojant cheminių valymo priemonių. Mineralus iš vandens pašalina gryno vandens filtras, kad po garinimo neliktų tokių likučių kaip tenzidai ar mineralų nuosėdos. Tinkamam šerių kietumo laipsniui galima pasirinkti atitinkamą paviršių iš įvairių šepečių asortimento. Suapvalintos guminės briaunos ant šepečių papildomai apsaugo valomą paviršių ir apsaugo nuo pažeidimų valant. Naudojant teleskopinius stulpus, stabiliai ir saugiai galima pasiekti iki 20 m aukštį. Stiklo ir fasado valymo su UNGER valymo sistemomis privalumai: greitas ir efektyvus valdymas vos keliais žingsniais, lengva patekti į sunkiai pasiekiamas vietas, vienpakopis valymas – langų nebereikia atitraukti ir išblizginti, didelius plotus galima išvalyti greičiau nei naudojant tradicinius metodus, jį galima valyti nuo grindų aukštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.