Kategorijos

Fejerverkai: iš ko galima rinktis?

Jeigu netolimoje ateityje planuojate šventę, verta pasirūpinti ne vien tik gera muzika, skaniu maistu, bet ir įvairiomis pramogomis. Jos nebūtinai gali būti aktyvios, kartais užtenka tik jomis pasigrožėti. Kalbant apie grožį, turbūt pirmoji mintis, kuri ateina į galvą yra fejerverkai ( iš https://superfejerverkai.lt/  ) . Tad šiame straipsnyje būtent papasakosime apie juos, kokios rūšies fejerverkus verta rinktis įvairioms šventėms.

Spalvoti dūmai

Galbūt kai kuriems gali pasirodyti keista, kad jie vadinami fejerverkais, tačiau tai yra viena iš jų rūšių. Jų didžiausias privalumas tikriausiai yra tas, kad norint jais grožėtis nereikia laukti vakaro, kuomet sutemsta. Jais galima mėgautis ir dienos metu. Pateikiame pagrindinius privalumus, kodėl juos verta rinktis:

  • Universalumas. Tokie spalvoti dūmai gali tikti bet kokioms šventėms, todėl jei negalite išsirinkti, kokia pramoga stebinti svečius, spalvoti dūmai gali būti puiki išeitis.
  • Tinka fotosesijoms. Jeigu norite turėti išskirtinę fotosesiją, nepamirškite įsigyti bent jau kelių spalvų dūmus.
  • Nėra brangi investicija. Jeigu jūsų šventės biudžetas yra ribotas ir jei negalite įsigyti fejerverkų, spalvoti dūmai bus ne ką prastesnis variantas. Ne ką rečiau jie gali būti kur kas įspūdingesni nei įprasti fejerverkai, tik svarbu surasti jiems tinkamą vietą ir tinkamą akimirką.
  • Galima rinktis iš daugybės spalvų, tad juos galima derinti prie šventės vyraujančių spalvų.

Muzikiniai fejerverkai

Tokios rūšies fejerverkai tinka didesnėms šventėms. Tačiau juos dažniausiai renkasi jaunieji, norint paminėti vidurnaktį. Toks muzikos ir šviesų reginys tikrai nustebins kiekvieną, o ypač tai, kad fejerverkai gali būti priderinti prie pasirinktos muzikos. Neretai per tokį fejerverkų ir muzikos šou jaunieji pasirenka šokį arba kaip papildomą pramoga gali būti ir torto pjovimas. Tad galima rinktis begalės idėjų, nes prie jų visų puikiai gali tikti tokios rūšies fejerverkai. Aišku, nėra būtina galvoti ir kažko papildomai, galima tiesiog visų artimųjų apsuptyje mėgautis vaizdu ir klausytis muzikos.

Fejerverkų šou

Norint, kad visi svečiai būtų sužavėti tikriausiai iššauti kelių, pavienių fejerverkų nepavyks. Juk didžioji dalis susirinkusiųjų tikisi kažko įspūdingesnio. Jeigu anksčiau minėtos fejerverkų rūšys jums netiko, tuomet galite rinktis fejerverkų šou. Tai tam tikrą laiką trunkantis fejerverkų reginys, kuris yra suderintas tarpusavyje. Tai yra kiekvienas atskiras fejerverkas dera su jau iššovusiu ir dar iššaunančiu. Renkantis jų paketą galite rinktis iš įvairios trukmės bei spalvų. Tad kiekvienas nesunkiai gali atrasti sau tinkamą variantą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *