Kategorijos

Fizinio asmens bankroto kaina ir bankrutavimo priežastys, pasekmės

2013 metais Lietuvoje įsigaliojo taip lauktas įstatymas, kuris padeda labai įsiskolinusiems žmonėms bankrutuoti. Fizinio asmens bankrotas Europoje jau buvo senai įsigaliojęs ir mūsų tautiečiai norėdami galėjo ir kitose šalyse kelti asmens bankroto bylą. Tačiau palaukė kol įsigalios toks įstatymas ir Lietuvoje. Jam paskelbus galiausiai buvo pastebėta, kad mūsų šalyje išties yra daug gyventojų, kurie nori bankrutuoti, dėl per daug sunkių kreditorių sąlygų ir kasdien augančių skolų. Norint išeiti iš beviltiškos padėties ir pradėti gyvenimą iš naujo – galima. Tiesiog reikia žinoti ir turėti papildomos informacijos apie procesus ir procedūras norint skelbtis bankrutavusiu.
Dažniausia priežastis dėl ko žmonės bankrutuoja yra:
— kreditas būstui įsigyti;
— kreditas mokslui;
— greitojo vartojimo paskolos;
— išperkamoji transporto priemonės nuoma;
— mokesčiai;
— nelaimingi atsitikimai, mirtis šeimoje, skyrybos;
— per didelės išlaidos pragyvenimui;
— paimta paskola verslui, užstatant nuosavybę.
Tikriausiai visiems yra įdomu, kokios visgi pasekmės ir kokia yra fizinio asmens bankroto kaina. Taigi dažniausiai patiriami nepatogumai asmeniui bankrutavus yra:
—ribojamas turto bei pinigų disponavimas, žmogus negali savarankiškai ir kada nori naudotis savo nuosavu turtu ar finansais;
—nurašomos skolos po nustatyto laikotarpio (dažniausiai po 3 metų);
—sustabdomas palūkanų skaičiavimas;
—stabdomas įsipareigojimų vykdymas.
Ir dažniausiai užduodamas gyventojų norinčių bankrutuoti klausimas yra apie fizinio asmens bankroto kainą. Tai ši kaina priklauso nuo to ar žmogus savarankiškai norės atlikti visus darbus kartu su jam paskirtu bankroto administratoriumi ar visgi kreipsis į teisininkus dėl papildomos pagalbos. Kreipiantis į juos yra galimybė sumažinti fizinio asmens bankroto kainą bei išlaidas, o tuo pačiu ir sutaupyti laiko vykdant kitas veiklas. Tokie konsultantai, kurie profesionaliai užsiima asmens bankrotu gali net nepasitelkus jokio papildomo pinigų šaltinio, apskaičiuoti turimą turtą taip, kad bankrutuojantis asmuo gaus naudos ir galės lengviau atsistoti ant kojų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *