Fizinis aktyvumas padės numesti svorio

svorio_metimasNėra jokių stebuklingų maisto derinių, kuomet kalbame apie svorio numetimą. Savaime aišku, kad maistas turi būti kur kas kokybiškesnis, negu kad buvo iki šiol, nes jeigu ir toliau valgysite riebų maistą su daug kalorijų, tuomet galimas daiktas, kad tik dar labiau priaugsite svorio. Tačiau reikia keisti ne tik maisto kokybę, tačiau ir pačius maitinimosi įpročius. Štai keletas patarimų, kurie padės jums suprasti, kaip numesti svorio:

1)      Valgykite kokybišką maistą. Svorio metimas bus tikrai sėkmingas, jeigu pasirūpinsite, kad jūsų maitinimo įpročiai keistųsi taip, kad greitas maistas taptų vis mažesne jo dalimi, o taip pat labai riebaus ir kaloringo maisto būtų atsisakyta vis dažniau. Aišku, tikrai neverta iš karto pereiti prie daržovių valgymo, jeigu esate įpratę valgyti vien tik mėsą – tai nėra problemos sprendimas. Kalorijų mažinimo procesas turi vykti ne staigiai, o po truputį, kadangi taip turėsite galimybę neprarasti savo sveikatos, o kaip tik ją sustiprinti.

2)      Užsiimkite sportu. Tikrai labai gerai, jeigu vietoj to, kad pavalgę pietus krimstumėte desertą (ledus ar šokoladą) jūs tiesiog nueitumėte padaryti keletą pratimų arba į sporto klubą – tai yra labai naudinga, kadangi taip gali kur kas greičiau atsigauti jūsų medžiagų apykaita ir jums bus kur kas paprasčiau ir toliau kovoti su savo viršsvoriu.

3)      Papildai lieknėjimui – geras priedas. Jeigu susitvarkėte savo mitybą, tuomet galite nusipirkti kokybiškų papildų lieknėjimui ir taip per trumpą laiką turėsite galimybę numesti dar daugiau svorio. Pasidomėkite, kokie papildai lieknėjimui bus tinkamiausi jums ir nueikite pas dietologą, kuris duos dar daugiau patarimų, kaip numesti svorio.

4)      Vaikščiokite, mažiau sėdėkite. Taigi, mes, žmonės, šiais laikais visuomet esame įpratę daug sėdėti – prie kompiuterio, prie televizoriaus, neretai ir bare. Kad išvengtume antsvorio, turime vaikščioti kuo daugiau – galime vaikščioti į darbą, vaikščioti mieste, taip pat galime pasivaikščioti ir savo kieme. Patikėkite, toks pasivaikščiojimas, kuris taptų ritualu, sudegintų jums tikrai daug nereikalingų kilogramų – nors ir gali neatrodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau nuo tokių dalykų svoris kaip mat mažėja!

5)      Sekite savo situaciją. Išsikelkite sau tikslus, per kiek laiko turėtumėte numesti dešimt kilogramų. Pasistenkite „sutilpti“ į savo terminą. Jeigu jums tai pavyks, jausitės labai patenkinti ir kaip mat grįš pasitikėjimas savimi.

Daugiau informacijos: svoriometimas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.