Kategorijos

Fotodrobės [kaip jas priderinti namų interjere]

Fotodrobės interjere

Nekyla abejonių, kad per pastarąjį dešimtmetį fotodrobės, bei paveikslai ant drobės tapo vis populiaresnis pasirinkimas, norint pašviesinti interjerą, ypač ten, kur sunkūs, dideli rėmeliai ir tradiciniai paveikslai kadaise didžiavosi savo vieta. Panašu, jog šiomis dienomis paprastesnis ir šiuolaikiškesnis drobių vaizdas atkreipė dėmesį į save.

Kadangi fotodrobės siūlo visišką universalumą, joms taip pat galima pritaikyti ir įvairių apdailos variantų (modernūs apdailos rėmeliai, krentančios drobės), taipogi savo namus puošiantys asmenys gali tiesiog pasirinkti ir atsispausdinti bet kokį vaizdą, kad papildytų savo interjerą. Tikrasis klausimas yra toks: kas pirmiausia – dekoravimas, ar įvaizdžio pasirinkimas?

Puiki žinia yra ta, kad jūs iš tikrųjų galite apeiti bet kurį požiūrį – štai keletas idėjų, kurios įkvėps jūsų interjero dekoravimo ir drobės spausdinimo idėjas…

„Shabby chic“

„Shabby chic“ (tiesioginis vertimas- nutrintas prabangus), arba provansas– šis populiarus stilius iš tiesų pradėjo populiarėti nuo šio tūkstantmečio pradžios, suteikdamas daug lankstumo ir galimybių papuošti namus su gan nedideliu biudžetu. Kadangi funkcijos, dekorai ir baldai nebūtinai turi atitikti, renkantis vaizdą fotodrobei, turėsite daug laisvės. Sepijos tono (rausvai rudos) šeimos nuotraukos gerai veikia šioje aplinkoje, o natūralūs vaizdai, atkartojantys lapus, gėles ir kitas ekologiškas temas, dažnai sutinkami ant „Shabby chic“ baldų ir kitų aksesuarų, taip pat yra geras pasirinkimas. Apsvarstykite nespalvotą vaizdą su pastelinių spalvų užuominomis, kad būtų galima atspausdinti paveikslo dalis ir susilieti su spalvų užuominomis kambaryje.

Minimalizmas

Jei jūs nepalankiai vertinate daug pastangų reikalaujantį interjerą ir pasirinkote švarų, minimalų, tuomet galite naudoti didelį fotodrobės atspaudą kaip pagrindinį savo kambario akcentą. Pasirinkite baltą, ar šviesią, tuščią sieną ir pasirinkite didelį drobės dydį, kuriame yra daug paryškintų atspalvių, kad būtų įspūdis ir spalva. Tai praskaidrins klinikinę išvaizdą ir įneš šiek tiek šilumos į jūsų namus. Kiti vaizdai, kurie gerai tinka tokio tipo interjere, yra struktūriniai ar pramoniniai atspaudai – pagalvokite apie nespalvotus išsamius žinomų orientyrų, tokių kaip Eifelio bokštas ar Trakų pilis, iliustracijas. Jei norite, suasmeninkite savo drobę naudodamiesi atostogų nuotrauka (arba nukirpta jos dalimi), tai šiek tiek užfiksuotų jūsų asmenybę kambaryje, kurią interjere sunku surasti.

Jaukus ir kūrybingas

Jei mėgstate jaukią aplinką, tuomet puikus pasirinkimas yra įvairaus dydžio spaudiniai drobių klasteriuose (fotodrobių koliažas). Norėdami susikurti eklektišką ir simbolių kupiną stebuklų sieną, rinkitės šeimos, draugų, atostogų ir naminių gyvūnėlių nuotraukas!

Leiskite fotodrobei sukurti jūsų aplinką

Jei tikrai žinote, kokio paveikslo ant drobės norite, kurkite kambarį aplink jūsų mėgstamą drobę. Jei dar nesugalvojote, kaip dekoruoti savo namus, kad įtalpinti kūrinį, tuomet geriausias būdas yra atsitraukti nuo paveikslo ir paimti pagrindines nuotraukų spalvas. Be abejo, pirma į akis kris pačios ryškiausios spalvos, tačiau reikia ieškoti neutralesnių tonų- naudokite juos dominuojančiai spalvai kambaryje sukurti, kad fonas būtų vientisas, likusiai daliai išsirinkite ryškesnes spalvas, protingai naudojant papildomas detales. Naudokite ryškesnes spalvas norėdami išsirinkti savo pagalvėles, minkštus baldus, papuošimus ir šviestuvus, kad apjungtumėte kambarį.

Interjero dekoravimas ir jūsų paveikslų ant drobių derinimas su bendra aplinka gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, tačiau, jei sutelksite dėmesį į spalvas, netrukus galėsite sukurti patį geriausią derinį!


Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *