Kategorijos

Fotogeniškumas nėra įgimtas – to galima išmokti!

„Aš ne fotogeniška“ – tai viena dažniausių frazių, kurią iš klienčių girdi fotografai. Tiesa, jog mes visos esame skirtingos, tačiau fotogeniškumas nėra įgimta savybė.
Štai kelios nedidelės gudrybės, kurios bet kuriai merginai padės nugalėti jaudulį ir gražiai atrodyti nuotraukose.

1. Kokybiškas makiažas, stilingi plaukai, išskirtinė apranga – jau pusė darbo. Tai ne tik pagerins bendrą vaizdą, bet ir įkvėps pasitikėjimo savimi, jausitės labiau užtikrinta.

2. Visada prisiminkite, jog arčiausiai objektyvo esantis objektas atrodo didžiausias ir stambiausias. Todėl, jeigu jaučiatės ne visai patogiai dėl vienos ar kitos savo kūno vietos – pasisukite taip, kad pirmame plane dominuotų tai, ką norite išryškinti. Beje, rankas laikykite sulenktas – tai suteiks įdomesnę ir gyvesnę formą.

3. Pozuodama stenkitės pasukti veidą šiek tiek šonu – atrodysite lieknesnė, išryškės veido bruožai. Žiūrint tiesiai į kamerą sumažėja natūralūs šešėliai, kurie švelnina formas ir dėl to Jūsų veidas atrodo pilnesnis. O kas gi to galėtų norėti? Tuo pačiu stenkitės nekelti smakro aukštyn, nebent norite, kad nuotraukose matytųsi pasmakrė ir panosė.

4. Elkitės natūraliai – parodykite šypseną, nuleiskite žvilgsnį žemyn, pakelkite aukštyn, pažiūrėkite pro petį, kartkartėmis palieskite veidą ir plaukus pirštais. O svarbiausia – nedarykite to, kas Jus verčia jaustis nejaukiai. Pavyzdžiui, nesirinkite tokios erdvės, kuri Jus varžo, ar papildomų daiktų, kurie Jums nieko nereiškia ir yra svetimi. Judėkite, judėkite, judėkite, o fotografas pagaus pačias gražiausias akimirkas!

5. Fotogeniškumo pagrindas – pasitikėjimas savimi. Dabar, kai jau žinote keletą gudrybių, negalvokite apie savo trūkumus, o susitelkite į tai, kuo Jūs unikali, kuo džiaugiatės ir kas Jums patinka. Paeksperimentuokite prieš veidrodį.

Liko tik išsirinkti fotografą, kuris būtų profesionalus, šiltai bendraujantis, toks, kuris Jums visada patars ir paskatins išlaisvinti savo energiją, pabrėžti išskirtinumą.

Linkėjimai !
Fotografė Dovilė Čižaitė-Jonikė
Fotostudija Klaipėdoje, Jono g. 4
www.dovilefoto.lt

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *