Kategorijos

Gaminame tinginį

Tinginio receptasKai nori ko nors saldaus, o taip tingime kepti pyragą, užsiimti sausainiais ar sluoksniuoti tortą, visuomet galima pasigaminti tinginį! Tinginio receptų internete daugybė, kaip išsirinkti vieną iš jų? Ko gero, pagal mėgstamus ingredientus. Tinginį padaryti yra išties lengva ir paprasta, tereikia turėti ingredientų. Kaip minėjome, jie priklauso nuo recepto, bet visuomet yra ir pagrindiniai ingredientai, tokie kaip sviestas, sausainiais, cukrus ir kakava. Ko gi dar betrūksta? Toliau jau prasideda priedai ir įvairios receptų variacijos. Taigi, galiausiai išsirinkę patinkantį receptą, su jums rūpimais ingredientais, galima nubėgti į parduotuvę, nusipirkti kilogramą sausainių ir imtis gamybos! Pasižiūrėkime, kaip pagaminti tinginį ir ką į jį galima įdėti.

                  Pirmiausia, jei gaminame tinginį iš didelių sausainių, juos teks sulaužyti. Šį darbą dažnai paliekame vaikams, mat jis nereikalauja didelės kompetencijos ir atsakomybės. Kol vaikai laužo sausainius, galima lydyti sviestą ir ruošti kakavą. Svarbu sviesto per daug neperkaitinti, tuomet tinginys bus skanesnis. Galiausiai, pridėsime cukraus, kakavos ir viską gerai sumaišysime. Galime ir paragauti, jei užtenka visų priedų tuomet puiku! Galima tinginį pakuoti ir šaldyti. O tam yra keli būdai. Dažnas mėgsta tinginį susukti į cilindrą, vadinamą dešrą, ir gerai spaudžiant susukti į maistinę plėvelę ar tiesiog į celofaninius maišelius. Svarbu gerai suslėgti, kad tinginys nebūtų per daug trapus ir kad būtų pakankamai malonus ir patogus valgyti. Kiti gi deda tinginė tiesiog į dėžutes. Kad ir plastikines. Sumeti kelis didelius šaukštus tinginio, paspaudi kiek gali, uždarai ir dedi į šaldytuvą. Tokį tinginį patogu yra valgyti kad ir šaukšteliu, o ir nusinešti kaip priešpiečius patogu, nereikia pjaustyti ir iš naujo pakuoti.

                  Į tinginį galima įdėti įvairiausių priedų. Pavyzdžiui, saldumynų. Cukrų galima pakeisti medumi, taip pat ir kondensuotu pienu (nuo kurio tinginys dažniausiai būna net skanesnis). Taip pat į tinginį mėgstama įdėti ir kitų priedų. Pavyzdžiui, džiovintų vaisių! Kiti gi ir guminukus deda. Tuomet tinginį spalvotą gauname. Taip pat į tinginį galima įdėti imbiero ar riešutų. Tinginio receptas nėra vienas, tad pagal savo skonį ir mėgstamus produktus galėsite pasirinkti sau tinkantį ir patinkantį. Tad pirmyn, išsirinkime, gaminkime ir smaližiaukime!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *