Kategorijos

Garsūs žmonės, kilę iš Niujorko

Skrydžiai į NiurjorkąNiujorkas yra ne tik vienas didžiausių miestų pasaulyje, bet ir Amerikos simbolis. Tai multikultūrinis miestas, kuriame rasite net ir lietuvių rajoną su mūsų šalies bendruomene, o dar jau kalbėti apie kinų, italų, meksikiečių, indų ir kitų viso pasaulio šalių kvartalus ir pačiame mieste įsirėžusius jų papročius. Tad taip pat nenuostabu, kad šiame atrodo viską savyje talpinančiame mieste yra gimę ir augę šimtai garsenybių, kurias matome kine ir muzikos pasaulyje. Jeigu esate nusipirkę skrydį į Niujorką ir smalsaujate, kuo dar šis miestas gali nustebinti, sužinokite, kuriems garsiems žmonėms Niujorkas yra tikrieji namai.

Jay Z – šiam reperiui Niujrokas yra tikra šventovė. Apie tai vien sako kūrėjo dainų eilutėse skambantys žodžiai, skirti šiam miestui. Net gi Jay Z pseudonimas kilęs nuo J ir Z šio miesto traukinių linijų pavadinimų.Šiais maršrutais vaikystėje jaunasis reperis keliaudavo namo į Brukliną.

Sarah Jessica Parker – priežastis, kodėl jaunos amerikietės dega noru išsikelti į Niujorką  – tai ši aktorė ir jos sukurtas vaidmuo serialui “Seksas ir Miestas”. Dabar čia aktorė gyvena su savo šeima, kad Niujorkas nėra tik jos veikėjos namai.

Lady Gaga- garsioji dainininkė ne kartą yra sakiusi, kad Niujorkas yra jos didžiausias įkvėpėjas. Kūrėja užaugo Manhetene ir buvo visai eilinė mergina, tačiau išsikėlusi studijuoti į Rytų Niujorke esančią menų mokyklą ekstragavantiškoji Lady Gada išsiugdė savo artistišką ir ryškią personą.

Alec Baldwin – tai aktorius, kadaise garsėjęs padūkėlišku charakteriu. Šiandien paparacai neretai jį prigauna netoliese jo įspūdingų  ir prašmatnių namų Niujorke.

Iš Niujorko taip pat kilę šios asmenybės: Mariah Carey, Alicia Keys, 50 Cent, Nicki Minaj, Moby, Andy Warhol ir kiti garsūs meno pasaulio žmonės.

Norite pažinti šį svajonių miestą? Pigūs skrydžiai į Niujorką yra galimi įsigyti jau šiandieną. Keliausite į nuostabiąją Ameriką ir pažinkite šią šalį bei didingiausius jos miestus.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *